Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Recenzje :

Gorerotted - Mutilated In Minutes

Mutilated In Minutes, Gorerotted, grindcore

Przepraszam, czy ktoś widział moją piłkę do metalu? Jestem przekonany, że gdzieś tu ją zostawiłem. Ech dobra, wezmę nóż. Przecież czymś muszę się okaleczać podczas słuchania „Mutilated In Minutes” angielskiego Gorerotted. Delektowanie się ich goregrindem bez wypruwania sobie wnętrzności byłoby jak kino bez popcornu. Taki trochę seks przez telefon.

A tu wszystko musi tryskać, śmierdzieć i buzować. Flaki są wszędzie i dopiero wtedy można na spokojnie przeżywać orgazmy i ejakulacje. Odbywa się to w łamiącym kości rytmie gitar i perkusyjnym gradobiciu. Ekstatyczne dźwięki pobudzają do wzmożonej reakcji, a tempa nie pozostawiają czasu do żadnej kontemplacji. Tu trzeba wejść od razu w żądzę mordu i czerpać z niej przez te dwadzieścia sześć minut aż obłęd minie i padniemy bez sił na zakrwawioną podłogę. Utwory są nie tylko zbite i gniotące, ale też solidne, z dużą dawką, potwornie terrorystycznej, ale zawsze muzyki. Jest ich tylko dziewięć i nie kończą się przed upływem dwóch minut, a często trwają ponad trzy, co powoduje, że jest tu czego posłuchać. Biorąc pod uwagę, że jakość idzie w parze z brutalnością, wychodzi z tego bardzo smaczny kąsek świeżej padliny.

Towarzyszą nam w tym dwa wokale. Jeden bardziej krzykliwy, a drugi niski i głęboko growlujący. Oba się uzupełniają i powodują, że to szaleństwo przyjmuje jeszcze szerszą i bardziej przerażającą formę. Żeby było jeszcze przyjemniej, tu i ówdzie pojawią się też przejmujące głosy sadystów oraz krzyki umęczanych kobiet. O rany, jak miło. Tylko gdzie jest ten cholerny nóż? Płyta się kończy, a ja jeszcze żyję.

Tracklista:

1. HackSore

2. Bed 'em, Behead 'em

3. Stab Me Till I Cum

4. Cut, Gut, Beaten, Eaten

5. Corpse Fucking Art

6. Put Your Bits In A Concrete Mix

7. Mutilated In Minutes, Severed In Seconds

8. Gagged, Shagged, Bodybagged

9. Severed, Sawn And Sold As Porn

 

Wydawca: Dead Again Records (2000)

 

Ocena szkolna: 4+

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły