Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Flying Circus wyda jubileuszową składankę

hard rock, Flying Circus, Michael Drop, Michael Rick, Rüdiger Blömer, Roger Weitz, Andre Roderigo, rock, 1968

Po trzydziestu latach historii zespołu (rocznica była w 2020), progresywno hard rockowy Flying Circus z Grevenbroich w Niemczech, pozwolił sobie na nostalgiczne spojrzenie w przeszłość, wydając płytę "best of", na której znajduje się 15 piosenek z siedmiu dotychczasowych albumów. Michael Drop (wokal), Michael Rick (gitara), Rüdiger Blömer (klawisze i skrzypce), Roger Weitz (gitara) i Andre Roderigo (perkusja) postanowili uswietnić swój jubileusz przenosząc część swojego repertuaru w obecne czasy.

Wszystkie utwory na tym albumie, które były oryginalnie nagrane przed rokiem 2011, zostały zarejestrowane od nowa w obecnym składzie. Utwory sprzed 2020 roku zostały zremasterowane, a tylko dwa numery z ostatniej płyty "1968", która nie ma jeszcze roku, pozostały zupełnie niezmienione.

Nowe odsłony starych kawałków zawierają sporo niespodzianek i widoczny jest wkład aktualnych członków zespołu w ich obecny kształt. Dlatego album oferuje starym fanom dużo nowego materiału, ale całość jest też idealnym wstępem do zapoznania się z tą zasłużona formacją dla kompletnie nowego audytorium. Pozycja przeznaczona jest dla fanów dobrego, klasycznego rocka. Premiera płyty przewidziana jest na 26 lutego.

Tracklista:

01. The World Is Mine
02. Dystopia
03. Fire (I Wanna Go)
04. Seasons
05. Bedevere's Wake
06. Cut It Deep
07. Derry
08. Follow The Empress
09. Carpe Noctem
10. Living A Lie
11. The Hopes We Had (1986)
12. Voices In The Rain
13. Pride Of Creation
14. The Edge Of The World
15. The Jewel City

Wydawca: Fastball Music (2021)

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły