Paradoks
Castle Party 2018
Muzyka :

Fanthrash, Darkpast, Vipers Tribe i Sacrofuck w Warszawie

Fanthrash, Darkpast, Vipers Tribe, Sacrofuck, metal, death metal

10 czerwca 2017 roku w klubie Metal Cave w Warszawie zagrają na wspólnym koncercie formacje Fanthrash, Darkpast, Vipers Tribe oraz Sacrofuck. Początek imprezy o godz.18:00, bilety po 10zł. Fanthrash to zespół z Lublina, który powstał w roku 1986 i działał aktywnie na scenie do roku 1992. Po długiej przerwie powrócił do czynnego grania w roku 2007. Wiosną 2010 ukazała się EP'ka „Trauma Despotic”, która została wyprodukowana i wydana własnym sumptem przez zespół i była „nowym początkiem” i pierwszym krokiem do powrotu na scenę.

Fanthrash w ustabilizowanym składzie, realizuje konsekwentnie własną wizję metalu, która w pełni została zaprezentowana na pierwszej dużej płycie „Duality Of Things”, która ukazała się w lipcu 2011 roku, nakładem brytyjskiej wytwórni Rising Records. 25 kwietnia 2013 roku ukazała się nowa EP „Apocalypse Cyanide”, która ugruntowała styl muzyczny, charakteryzujący obecną twórczość zespołu. Obecnie grupa pracuje nad kolejną dużą płytą, która zostanie wydana w tym roku.

Darkpast to zespół thrash metalowy z okolic Mińska Mazowieckiego powstały na przełomie października i listopada 2009 roku. Po zawieszeniu działalności w styczniu 2012 r. zespół reaktywował się 29 października 2012.

Vipers Tribe - zespół uformował swój skład w 2013 roku. W 2015 wydał demo „Godbeast”, na którym znalazło się 6 numerów w klimatach death metal. W 2016 udało im się przebrnąć przez eliminacje i zagrać na festiwalu Dark Fest 2016, a kolejno na Brutal East vol. IX. Aktualnie szykują się do wydania nowego materiału. Zespól wciąż ewoluuje, dlatego w nowych utworach miesza różne gatunki metalu, jednak tematem przewodnim wciąż jest death metal.

Sacrofuck – Death metal z Warszawy

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły