Castle Party 2018
Paradoks
Muzyka :

Generation of Vipers, Severe i Entropia już w czwartek w Warszawie

Generation of Vipers, Severe, Entropia, Koncerty, post metal, black metal, sludge

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie wszystkich fanów post-metalowych i black metalowych brzmień. 26 września w Centralnym Domu Qultury wystąpią Generation Of Vipers z USA, Severe z Belgii i polski zespół Entropia. Generation Of Vipers istnieje od 2004 i od debiutanckiego albumu "Grace" konsekwentnie tworzy ciężki i agresywny post-metal / sludge inspirowany Neurosis, Isis czy Voivod. Grupa jest także często porównywana do Unsane czy Tombs. Album "Howl and Filth" zamykający dotychczasową dyskografię zespołu został nagrany w God City Studios i wyprodukowany przez Kurta Ballou odpowiedzialnego za wydawnictwa m.in. Converge, Torche, Kvelertak, Doomriders, Today Is The Day.

Severe to belgijskie trio, które ma na swoim koncie album z 2012 roku. "Severe" to pięć utworów pełnych chaosu, ostrych riffów, ale też i metalowych melodii. Tak specyficzna i klimatyczna muzyka mogła powstać tylko w Belgii, o czym od dawna przekonują nas kapele takie jak Amenra, The Black Heart Rebellion czy Kingdom. W utworach dominuje black metal, ale obecne są też patenty punkowe i trochę doom metalu. 

Entropia to powstały jesienią 2007 roku w Oleśnicy zespół, którego muzykę zdefiniować można jako metal eksperymentalny, wpisujący się w zdobywający coraz większą popularność nurt zwany post metalem. Obecnie Entropia skłania się ku dokonaniom nowoczesnej sceny black metal spod znaku deafheaven czy BAN. 28 lutego ukazał się ich debiutancki album - "Vesper" - 50 minut atmosferycznego black metalu, doomowego ciężaru i post-rockowej przestrzeni.

26.09.2013 (Czwartek)

CDQ, Burakowska 12, Warszawa

Generation Of Vipers, Severe, Entropia

Bilety: 25 PLN (przedsprzedaż) / 35 PLN (w dniu koncertu)

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły