Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Imprezy :

Evergrey na jedynym koncercie w Polsce

17 października w Amfiteatrze Parku Górczewska na Bemowie w Warszawie wystąpi legenda progresywnego grania - formacja Evergrey. Występ Szwedów zostanie poprzedzony koncertami naszego rodzimego Chain Reaction i Flameborn z Węgier. DarkPlanet patronuje imprezie.Evergrey to legenda progresywnego grania. Szwedzki zespół w ciągu 10 lat kariery nagrał 6 albumów. Pierwsze z nich utrzymane były w klimacie progresywnego metalu w stylu Dream Theater, z czasem jednak Szwedzi wypracowali swój unikalny styl, którego eskalacja nastąpiła na ostatnim krążku - "Monday Morning Apocalypse". Już niedługo do sklepów trafi ich siódme dzieło o zatytułowane "Torn".
Muzycy Evergrey znani są z doskonałych występów na żywo, a jeden z nich można podziwiać na zarejestrowanym w Operze Gothenburskiej DVD "A Night To Remember", gdzie Evergrey wspólnie z orkiestrą wykonał swoje największe przeboje. W Warszawie orkiestry na pewno nie będzie, a wszyscy fani progresywnego i mocnego grania z pewnością spodziewać się mogą wspaniałego show w wykonaniu szwedzkiego kwintetu.

www.evergrey.net
www.myspace.com/officialevergrey

Chain Reaction (Polska)
Zespół Chain Reaction, to nie nowicjusze, prawdziwa kariera dopiero przed nimi. Obecnie zespół jest na etapie promocji debiutanckiej pełnometrażowej płyty "Vicious Circle", która niedługo wydana zostanie zarówno w Polsce jak i za granicą. Muzykę, która prezentują określają mianem „modern metalu" łączącego w sobie elementy thrash, heavy, stoner i innych gatunków. Po nagraniu w 2006 roku dema "Id" zespół został zauważony i zaproszony do programu Kuba Wojewódzki, w którym wystąpił na żywo wykonując utwór Manipulacja. Pod koniec 2007 roku zespół ukończył pracę nad pełnometrażową płytą "Vicious Circle", która podobnie jak poprzedzająca ją płyta demo, zbiera dobre recenzje zarówno wśród mediów jak i fanów.

www.chainreaction.pl
www.myspace.com/chainreactionpl

Flameborn/Tuzmadar (Węgry)
Zespół Flameborn z Węgier znany w swojej ojczyźnie pod nazwą Tudmazar. Chłopaki dopiero zaczynają karierę międzynarodową, jednak na rodzimym rynku wydali już 2 płyty - obie po węgiersku. Teraz, pod nazwą Flameborn i z angielskimi lirykami, zamierzają podbić Europę.

www.flameborn.net
www.myspace.com/tuzmadar

Szczegóły koncertu w naszym kalendarium.

Komentarze
Drathir : zaluje...szczegolnie jak mi kumpel pokazal http://www.youtube.com/watch?...
frija : buuu takich rzeczy się nie robi ;p żałuj, tyle mogę powiedzieć...
Drathir : ahhh...mialem bilet ale nie mialem jak jechac :( :<
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły