Castle Party 2018
Ohlsson
Imprezy :

Deformeathing Festiwal 2018 już za tydzień w Rzeszowie

Youdash, Bottom, Straight Hate, Rotengeist, Shodan, Ape To God, thrash metal, death metal, groove metal, The Head Meets The Tail, Deformeathing Production, Deformeathing Festival, Vinyl, grindcore, hardcore, Epidemo, Every Scum Is A Straight Arrow

Pierwsza edycja Deformeathing Fest odbyła się we wrześniu 2017 w klubie „Rudeboy” w Bielsku-Białej z udziałem Trauma, Mord’A’Stigmata, Epitome, Terrordome i FAM. Pomysł organizacji własnej, regularnej imprezy w formule klubowej zrodził się na początku roku 2017. Na koncertach grają zespoły związane z DP oraz zaproszeni goście. Nie inaczej będzie w tym roku.

Na 1 września zaplanowana została druga edycja Deformeathing Festival. Koncert odbędzie się w klubie „Vinyl” w Rzeszowie. Pełny skład przedstawia się następująco: Bottom, Straight Hate, Youdash, Rotengeist, Shodan i Ape To God.

Bilety: przedsprzedaż (20 zł), w dniu koncertu (30 zł).

Szczegóły:

https://www.facebook.com/events/323459298188957/

BOTTOM

Dobrze znana maszyna ze Śląska/Zagłębia operuje ciężkim i masywnym łomotem. Czerpie garściami z grindcore, hardcore, crust czy elementów death metalu. Band istnieje ponad 20 lat na scenie. Na koncie trzy EP, trzy pełne albumy oraz najnowszy mini-album „Epidemo”. Wytrwałość i solidne podejście do tematu gwarantuje coś, obok czego nie można przejść obojętnie. Sześć osób na scenie, łamiąca kości ściana gitar, potężna sekcja rytmiczna oraz dwa wokale zapewniają na każdym koncercie moc atrakcji.
https://www.facebook.com/Bottom1995/

STRAIGHT HATE

Grindcore'owe tornado z naleciałościami Swe-death metal. Istniejący od 2008 roku Straight Hate ma na swoim koncie serię koncertów, dwa splity oraz pełny album. „Every Scum Is A Straight Arrow”, bo o nim mowa, to bez wątpienia najmocniejszy grindowy album 2016 roku na polskiej scenie. Zespół wielokrotnie udowodnił swoją sceniczna moc. Wrześniowy wieczór będzie kolejną okazją do tego żeby sprawdzić jak dziki, a jednocześnie precyzyjny jest Straight Hate w wersji live.
https://www.facebook.com/sthtpl/

YOUDASH

Po wydaniu sensacyjnego debiutu „Atrophobia” (najwyższe noty w największych magazynach na świecie) zespół zapadł w koncertowy letarg. Tym samym występ na drugiej edycji DP Fest. będzie jedną z niewielu dotychczas okazji zobaczenia Youdash na scenie. Zespół na pewno przygotuje solidną porcję połamanych, szalonych i jednocześnie brutalnych dźwięków.

https://facebook.com/YoudashOfficial

ROTENGEIST

Rotengeist – powstały w 2005 roku zespół kroczy pewnie zawiłymi korytarzami undergroundu. Na koncie trzy pełne albumy, dwa demosy oraz masa koncertów. Rotengeist pojawi się w roli gościa drugiej edycji DP Fest.

https://www.facebook.com/rotengeist/

SHODAN

Shodan nadal ogrywa swój debiutancki album „Protocol Of Dying” wydany z marcu 2016 przez połączone siły Deformeathing Prod. i Defense Rec. Zespół ma na koncie wiele koncertów (min. u boku Vader, Rotting Christ, Vallenfyre) oraz festiwali (min. Metalmania, Castle Party, Into The Abyss).

https://www.facebook.com/Shodanband/

APE TO GOD

Ape To God to lubelska grupa łącząca elementy thrash, death oraz groove metalu z dystopijnymi wizjami z literatury i filmu. Dwa lata po rozpoczęciu działalności muzycy wydali debiutancką EP-kę, zatytułowaną po prostu "Ape To God". Obecnie kapela pracuje nad swoim pierwszym albumem studyjnym zatytułowanym „The Head Meets The Tail” który ukaże się w październiku w barwach Deformeathing Prod.

https://www.facebook.com/apetogod/

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły