Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Decapitated - polska trasa koncertowa już w listopadzie

Decapitated, metal, Blood Mantra Tour 2014

Czołowi przedstawiciele sceny metalowej - grupa Decapitated rusza w trasę koncertową. Cykl koncertów pod szyldem Blood Mantra Tour 2014 będzie promował najnowsze wydawnictwo zespołu, które ukaże się 22 września 2014 roku nakładem wytwórni Mystic w Polsce i Nuclear Blast 26 września na świecie. Będzie to pierwsza od czterech lat trasa promocyjna, na której zespół wystąpi w roli headlinera prezentując utwory z nadchodzącej płyty. Na trasie Blood Mantra Tour 2014 Decapitated będą wspomagać trzy zespoły: Thy Disease, Materia oraz The Sixpounder.

Pierwszy z nich to Thy Disease, który będzie promował na żywo wydany na początku tego roku szósty album. Następnym uczestnikiem trasy jest Materia – finaliści „Must Be The Music”, cały czas aktywni koncertowo w całym kraju oraz The Sixpounder – zasłużony skład, który m.in zagrał na tegorocznym Przystanku Woodstock.

W związku z całym przedsięwzięciem Decapitated przygotowuje specjalny set koncertowy złożony z największych hitów poszerzony dodatkowo o utwory z najnowszego wydawnictwa. Oprócz tego przygotowywana jest wyjątkowa oprawa wizualna koncertów a na każdym z nich będzie do nabycia merch z nowymi wzorami koszulek opartymi na grafikach zaprojektowanych przez Łukasza Jaszaka.

"W niedługim czasie ogłosimy szczegółową rozpiskę dat i miast, które odwiedzimy. Z racji dużej ilości koncertów zespołu za granicą będzie to pierwsza część trasy, natomiast w pierwszej połowie 2015 roku planowana jest jej druga odsłona obejmująca pozostałe miasta, których zespół nie odwiedzi tej jesieni." - Decapitated 

BLOOD MANTRA TOUR 2014 

20.11 – 30.11.14

DECAPITATED | THY DISEASE | MATERIA | THE SIXPOUNDER

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły