Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Imprezy :

Deathcamp Project we Wrocławiu

Już za kilka dni, we wrocławskim klubie Liverpool wystąpi duet Deathcamp Project. 18 września energia gitar, miażdżący bit, natychmiast wpadające w ucho melodie, chwytliwa elektronika, obdarzony unikalną skalą i barwą głosu wokalista, a wszystko to podlane odpowiednią dawką gotyckiego mroku będzie można usłyszeć i zobaczyć na żywo. Przed w trakcie i po koncercie odbędzie się party w klimatach gothic, industrial, electro, na którym zagrają: Ein@r (Nosferatu, Mordfabrik) i  Psycho (Self-Destruction). Wydarzeniu patronuje Darkplanet.
Więcej informacji znajduje się w naszym kalendarium.

Formacja tworzy muzykę osadzoną w stylistyce tradycyjnego goth rocka z wpływami post-punku oraz muzyki elektronicznej i industrialnej - usłyszeć w niej można echa takich wykonawców jak: Clan of Xymox, Fields of the Nephilim, Joy Division, Laibach, The Sisters of Mercy, The Cure. 

Zespół powstał w październiku 2001 r., jako wynik wspólnych fascynacji muzycznych dwóch pasjonatów mrocznych, niezależnych dźwięków. Void (śpiew, gitary, teksty) oraz Betrayal (bas, elektronika, produkcja) swymi poczynaniami artystycznymi, które były odpowiedzią na brak klasycznie gotyckich brzmień na rodzimej scenie muzycznej, szybko zdobyli wielu oddanych fanów zarówno w kraju jak i za granicą.
 
Grupa na polskiej scenie niezależnej znana jest chociażby z kompilacji „Minimax pl 3”, sygnowanej przez ikonę radiowej Trójki - Piotra Kaczkowskiego.
www.deathcampproject.com
www.myspace.com/deathcampproject
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły