Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Dance With The Dead zagra w Warszawie

Dance With The Dead, Lebrock, retro, electro, synthwave, dreamwave, cinematic, darkwave, cyberpunk

Po prawie rocznej przerwie od ostatniego koncertu w Polsce jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w świecie synthwave’u, czyli Dance With The Dead wraca do Warszawy. Duet wystąpi 26 lutego w klubie Proxima, a supportować ich będzie angielski Lebrock. Dance With The Dead to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych nazw w gatunku synthwave/retro/cyberpunk. Utworzony w Orange County w Kalifornii duet to Justin Pointer oraz Tony Kim. 

Oboje wcześniej występowali w różnych metalowych zespołach co wyraźnie słychać w ich twórczości. Dance With The Dead to mieszanka synthów z metalem inspirowana horrorami Johna Carpentera z lat 80tych. Ich koncerty regularnie są wyprzedawane na wielu różnych kontynentach. Duet może się także pochwalić występami u boku takich nazw jak Perturbator, Manilla Road czy Neurosis. Zespół ma na koncie 6 długogrających albumów, a ostatni z nich „Love To Death” ukazał się w tym roku. Można na nim usłyszeć m.in. Nick’a Hipa z As I Lay Dying.

LEBROCK (Peterborough 1984/UK) - retro, electro, synthwave, dreamwave, cinematic

Lebrock to duet pochodzący z Peterborough w Wielkiej Brytanii. Michael M oraz Shauny P to kolejna obiecująca mieszanka na scenie retro/synthwave. Wielokrotnie dzielili już scenę z Dance With The Dead oraz Carpenter Brut. Ich ostatni album „Real Thing” to 5 konkretnych klimatycznych kawałków wypełnionych świetnymi wokalami rodem z lat 80tych w Beverly Hills.

Dance With The Dead

+ Lebrock

26.02.2019 / Warszawa

Klub Proxima g. 19:00

Bilety:

65 - https://winiarybookings.pl/bilety/dance-with-the-dead/

75 - biletomat.pl, eventim.pl, ticketmaster.pl

85 - w dniu koncertu

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły