Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Czy jesteś Dr. Steinem?

17 i 18 grudnia polscy fani będą mieli dwukrotnie (Warszawa - Stodoła, Kraków - Studio) okazję zobaczyć legendę heavy metalu – niemiecki zespół Helloween. Formacja wydała niedawno nowy album zatytułowany "7 Sinners" i w tej chwili podróżuje po Europie grając zarówno nowy materiał jak i swoje największe przeboje. I właśnie w związku z trasą, Helloween zaprasza wszystkich swoich fanów do wzięcia udziału w zabawie pod hasłem: „Czy jesteś Dr. Steinem?”. Wystarczy przyjść na koncert w odpowiedniej charakteryzacji i kostiumie najbardziej zbliżonym do stroju legendarnego doktora. Przypominamy, że w roli supportu zobaczymy Stratovarius (fińską grupę heavymetalową, tworzącą metal symfoniczny z wpływami power metalu oraz metalu progresywnego) a także szwedzką formację Avatar.
Podczas każdego z koncertów wybranych zostanie 10 najlepszych naśladowców i osoby te będą mogły stanąć na scenie wraz z Helloween podczas wykonywania przez nich utworu „Dr. Stein”! Ale to nie koniec atrakcji. Zdjęcia laureatów poszczególnych koncertów znajdą się w specjalnej zakładce na stronie Helloween.org i po zakończeniu trasy będzie można głosować kto był najlepszym Dr. Steinem podczas całej trasy. Oczywiście finaliści mogą liczyć na nagrody. Zapraszamy do udziału w zabawie.

17.12.2010 - Warszawa, Stodoła   18.12.2010 - Kraków, Klub Studio
Bilety w sprzedaży!   Wszelkie informacje o sprzedaży biletów:
tel. 032/205 25 00 (wew. 101), email: koncerty@metalmind.com.pl  www.metalopolis.pl, www.metalmind.com.pl
Sprzedaż wysyłkowa:
032/205 25 00 (wew. 187), shop@metalopolis.com.pl , www.metalopolis.pl

Bilety do nabycia na stronach:
www.metalopolis.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.ticketonline.pl, www.ticketportal.pl, www.kupbilet.pl, www.eventim.pl


 
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły