Paradoks
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Combichrist, Filter i Lord of the Lost opanują B90 w Gdańsku

Combichrist, Filter, Lord of the Lost, Make Europe Great Again, Make Europe Great Again The Tour 2016, industrial rock, metalcore, electro

Tego lata, w ramach trasy „Make Europe Great Again”, do Gdańska zawita wyjątkowa industrial rockowa ekipa. Na czele pochodu przez osiem państw staną dwaj headlinerzy: Combichrist oraz Filter, a wraz z nimi wystąpi niemiecki projekt Lord of the Lost. Koncert odbędzie się 23 czerwca 2016 o godzinie 19:00 w klubie B90. Norwesko-amerykański kolektyw Combichrist posiada w pełni uzasadnioną reputację, jako wyzwalacz stuprocentowej ekscytacji w piekielnej przejażdżce po industrialu, elektronice, metal-corze, latających fragmentach perkusji i nieustającym nawet na chwilę szaleństwie. 

Uzbrojeni w najnowszy album i przepełnieni seksem, narkotykami oraz rock'n'rollem Combichrist chcą Ciebie!

Filter, czyli amerykańska industrial rockowa legenda, to zespół, który właściwie nie potrzebuje przedstawiania. Ich albumy należą do klasyki gatunku, dwa z nich pokryły się platyną, a po wydaniu najnowszego  „Crazy Eyes”  zespół ponownie jest w trybie niepohamowanego ataku. Na scenie zmiotą Was z nóg niepowtarzalnym głosem Richarda Patricka, który wyzwala unikalne połączenie agresji oraz emocji.

Pochodzące z Hamburga Lord of the Lost dorobiło się opinii jednego z najlepszych koncertowych zespołów w Niemczech za sprawą surowego połączenia mrocznego rocka, industrial metalu i dzikich występów. Na żywo nie biorą jeńców i doskonale pasują do jadącej z nimi w trasę ekipy zza oceanu.

MAKE EUROPE GREAT AGAIN TOUR

Combichrist (Norwegia/USA)

Filter (USA)

Lord of The Lost (Niemcy)

TBA (Polska)

23.06.2016

Gdańsk, B90

Godzina: 19:00

Bilety: 

95 zł w przedsprzedaży / 110 zł w dniu koncertu

Komentarze
lord_setherial : Trzeba będzie się wybrać. ;-)
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły