Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Cavalera Conspiracy "coveruje" "Roots" na żywo

Progresja, Poznań, Sepultura, Roots, Cavalera,

Już w przyszłym tygodniu spotkanie z braćmi Cavalera. Cytując Iggora: "Jestem bardzo dumny, że gramy "Roots" ponownie, to potwierdza, że po tych dwudziestu latach, wciąż porusza ludzi! Uderzamy na scenę z "Rootsem", by siać zniszczenie wszędzie gdzie przybędziemy!"

Już w przyszłym tygodniu spotkanie z braćmi Cavalera. Połowa Sepultury sprzed dwudziestu lat zaprezentuje na żywo album "Roots". Przesympatyczny Max będzie zapewne większość koncertu podskakując uderzał w pustą strunę na gitarze, a zza głowy będą mu na ramiona wchodziły dredy wielgachne niczym szczury na okręcie (które z zasadzie przypominają również "korzenie"). Spokojnie jednak, gryzonie nie uciekają - statek ten nie tonie - obrał po prostu stary kurs handlowy i pragnie go przebyć ponownie.

Na pokładzie zabraknie jednak członków obecnej "Sepy" Andreasa Kissera i Paolo Jr., nie przeszkodzi to jednak Maxowi i Iggorowi Cavalera w odegraniu całego albumu. Już zacieramy ręce, by usłyszeć "Attitude", "Ratamahatta" lub "Roots Bloody Roots" czy innych etniczno-metalowych brzmień.

23 Listopad 2016 godz. 20:00 - Progresja, Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

24 Listopad 2016 godz. 20:00 - MTP Hala nr. 2, Głogowska 14, 60-101 Poznań

Organizator: Go Ahead

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły