Ohlsson
Paradoks
Muzyka :

Castle Party 2014 już od jutra

Castle Party, Castle Party 2014, gothic, ebm, electro, dark wave, deathrock

Już jutro rozpocznie się największa, letnia, mroczna impreza w Polsce - Festiwal Castle Party 2014 w Bolkowie. Do niedzieli na zamku zagra kilkadziesiąt zespołów, a koncertom towarzyszyć będą występy DJ'skie oraz happeningi. Będzie to 21 edycja festiwalu. Pierwsze trzy edycje Castle Party odbyły się na zamku Grodziec, a już od 17 lat bywalcy festiwalu spotykają się na okazałym dziedzińcu zamku w Bolkowie. Karnet na cały festiwal można zakupić na zamku za 250zł. Koszt jednodniowego biletu to 150zł. Tradycyjnie po koncertach na zamku odbędą się After Show Parties w klubach.

Castle Party 2014 - Lineup i program

Czwartek, 17 lipca:

BYŁY KOŚCIÓŁ EWANGELICKI:

17:35 - Lily of the Valley

18:30 - Phosgene Girls

19:25 - Splendor

20:20 - Gorthaur

21:35 - Lacrima

22:50 - Golden Apes

24.00 - ManieK & dMarek ( More Than A Party Jelenia Góra ) - (ebm, industrial, dark-harsh electro, dark wave, synth-future pop)

04:00 - 05:00 - Mirage (cz) – (synth-pop, ebm, gothic)

SORENTO:

Ghouls Night Out!

21:00 - DJ Samgarr (Batsave / Sanctuary.cz) (CZ) (deathrock, classic gothic, post-punk)

23:00 - DJ Mike (Weird Science) (DE)

01:00 - DJ M (ShockWave Party / Trashique) (Leipzig / DE) (minimal, wave, 80's trash batcave)

03:00 - 05:00 - DJ Eurydice (Classic Goth Memories) (Strasbourg / FR) (batcave, deathrock, gothic rock, new wave, heavenly voices)

HACJENDA

20:00 - Styxu von Harsh (Synthetic Madness) (ebm, techno, dark electro, electro house)

22:00 - DEV_ (RSM, Toxik Twinz) (alternative, synth-futurepop, industrial rock)

24:00 - Kchild (Toxik Twinz) (dark electro, industrial metal, tbm, aggrotech)

02:00 - blackfairy (Synthetic Madness) (dark electro, futurepop, electro-industrial, powernoise)

03:00 - 05:00 - Sychy (RSM) (harsh ebm, tbm, dubstep's mashups)

Piątek, 18 lipca:

ZAMEK BOLKÓW:

15:00 - Alles

16:00 - Theodor Bastard

17:00 - Ulterior

18:10 - She Past Away

19:25 - Grendel

21:00 - The Klinik

22:45 - Moonspell

BYŁY KOŚCIÓŁ EWANGELICKI:

15:35 - Scylla

16:30 - Vedonist

17:25 - Tenebris

18:30 - Pandemonium

19:35 - Hazael

20:40 - Christ Agony

22:00 - Halotan Zone

23:30 - Serafin (SDGE Team) - (synth-pop, dark electro, ebm) 

01:00 - Rafaelo (SDGE Team) - (cold wave, dark wave)

02:30 - 05:00 - Sthilmann (Live Act) - (electro, industrial, trance)

SORENTO

Gotham!

21:00 - DJ André Angstpop (Angstpop Party / ShockWave Party) (Berlin / DE) (minimal electronic, coldwave, post-punk, NDW, batcave)

23:00 - DJ The Ringo (ShockWave Party / Vanity Noire) (Leipzig / DE) (minimal, coldwave, 80', synth, undergrouNDW, trashpunk)

01:00 - DJ Nephilim (Sanctuary.cz) (CZ) (gothic-rock, post-punk, deathrock)

03:00 - 05:00 - DJ Void (Deathcamp Project) (PL) (goth rock, deathrock)

HACJENDA

21:00 - Kchild (Toxik Twinz) (dark electro, industrial metal, tbm, aggrotech)

22:00 - RSM live act

23:00 - Styxu von Harsh (Synthetic Madness) (ebm, techno, dark electro, electro house)

24:00 - BlackLabel (D:GEN) (electro-industrial, dark-harsh electro)

02:00 - Sychy (RSM) (harsh ebm, tbm, dubstep's mashups)

03:00 - DEV_ (RSM, Toxik Twinz) (alternative, synth-futurepop, industrial rock)

04:00 - 05:00 - blackfairy (Synthetic Madness) (dark electro, futurepop, electro-industrial, powernoise)

Sobota, 19 lipca:

PLAC PRZY DOMU KULTURY

16:000 - Gliniada

ZAMEK BOLKÓW:

15:00 - This Cold

16:00 - Sui Generis Umbra

17:05 - Desdemona

18:15 - Alcest

19:30 - The 69 Eyes

21:05 - London After Midnight

22:50 - Deine Lakaien

BYŁY KOŚCIÓŁ EWANGELICKI:

15:35 - Topielica

16:30 - IdiotHead

17:25 - Red Emprez

18:35 - Thy Disease

19:45 - Blindead

21:00 - Halotan Zone

22:00 - Rex Rotten (H.EXE, Inside:Bunker) - (dark-harsh electro, noise, industrial) 

23:00 - Jakub S. (rhythm'n'industrial, indubstrial wave)

00:30 - Pedro Octahedro (dark industrialized techno / power noize)

02.00 - H_12 (+TOG, Blindead, hrv) - (industrial, electro, synth-pop)

03:30 - 05:00 - Attack (Alternation.pl) - (dark electro, future-pop, ebm, synth)

SORENTO

Ian Said Dance!

21:00 - DJ Marco K. (Ritual) (DE) (post-punk, cold/synthwave, ebm, gothic rock)

23:00 - DJane Kyra (Trip To The Moon / Shelter Club) (IT) (deathrock, post-punk, batcave, minimal, coldwave)

01:00 - DJane Novelty (Return To The Batcave / Ian Said Dance!) (PL) (post-punk, coldwave, 80')

03:00 - 05:00 - DJ Woodraf (Return To The Batcave / Bat-Cave.pl) (PL) (goth-punk, batcave, coldwave, 80')

HACJENDA

21:00 - SNOWID live act

22:00 - Sychy (RSM) (harsh ebm, tbm, dubstep's mashups)

23:00 - Markko (C-Lekktor) (MX) (dark electro, harsh ebm)

01:00 - Styxu von Harsh (Synthetic Madness) (ebm, techno, dark electro, electro house)

02:00 - DEV_ (RSM, Toxik Twinz) (alternative, synth-futurepop, industrial rock)

03:00 - blackfairy (Synthetic Madness) (dark electro, futurepop, electro-industrial, powernoise)

04:00 - 05:00 - Kchild (Toxik Twinz) (dark electro, industrial metal, tbm, aggrotech)

Niedziela, 20 lipca:

ZAMEK BOLKÓW:

15:00 - Bart Cathedral

16:00 - Controlled Collapse

17:00 - Obscure Sphinx

18:10 - C – Lekktor

19:25 - Super Girl & Romantic Boys

21:00 - Kapitan Nemo

22:45 - And One

BYŁY KOŚCIÓŁ EWANGELICKI:

15:35 - LateXjesus

16:30 - Fuka Lata

17:25 - A7ie

18:30 - Dolls Of Pain

19:40 - Patenbrigade Wolf

21:00 - Halotan Zone

22.00 - Bonus (Unholy Grace / Unholy Posen) - (ebm, electro-industrial, dark-harsh electro)

23:30 - Gothzilla (Vampiriada) - (gothic rock, cold wave, alternative)

02:00 - 04:00 - Endżi (Vampiriada, Electrotherapy team) - (dark wave, dark electro)

SORENTO

Bats Night!

21:00 - DJ Żaba (The Proof) (PL) (zimna fala, old school gothic, darkwave)

23:00 - DJ Mss (Return To The Batcave / Bat-Cave.pl) (PL) (post-punk, deathrock, synth-punk)

01:00 - DJ Black Ossian (DarkItalia.it) (IT) (darkwave, post-punk, batcave, punk 70', italian wave)

03:00 - 05:00 - DJ Andy Julia (Soror Dolorosa) (FR) (gothic, post-punk, coldwave)

HACJENDA

21:00 - blackfairy (Synthetic Madness) (dark electro, futurepop, electro-industrial, powernoise)

23:00 - Gyom (A7ie) (FR) (old school dark electro)

01:00 - Sychy (RSM) (harsh ebm, tbm, dubstep's mashups)

02:00 - Styxu von Harsh (Synthetic Madness) (ebm, techno, dark electro, electro house)

03:00 - Kchild (Toxik Twinz) (dark electro, industrial metal, tbm, aggrotech)

04:00 - 05:00 - DEV_ (RSM, Toxik Twinz) (alternative, synth-futurepop, industrial rock)

Komentarze
amorphous : I jeszcze filmik: https://www.youtube.com/watch?v=4v6n5XBRngg
amorphous : Tu trochę zdjęć: http://www.darkplanet.pl/gallery/gallery/15021
SatansLittleHelper : Mmm The 69 Eyes .... nie moge się doczekać :D Oczka!^^
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły