Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Imprezy :

Cannibal Corpse we Wrocławiu

Jak już informowaliśmy, legendarna grupa Cannibal Corpse w ramach trasy European Torture zatrzyma się z koncertem 29 czerwca we Wrocławiu. Grupa promować będzie w Polsce dwunasty studyjny album "Torture", który ukazał się 13 marca tego roku nakładem Metal Blade. Nagrania odbywały się w Sonic Ranch Studios w Teksasie, a produkcją zajął się Erik Rutan w swoim Mana Recording Studio. Jako supporty podczas wrocławskiego koncertu zaprezentują się dwa uznane polskie zespoły Sphere oraz Embrional. Koncertowi patronuje serwis DarkPlanet.
"Torture" nie jest jedynie kolejnym krokiem w rozwoju zespołu, ale zarazem powrotem do "szalonego ataku Butchered at Birth czy Tomb of the Mutiladed" – jak określa to bębniarz, Paul Mazurkiewicz. Innymi słowy – pełen muzyczny profesjonalizm i surowa wściekłość z początków historii grupy. Supportujacy kanibali Embrional właśnie nagrał materiał na nowy, pełny album "Absolutely Anti – Human Behaviors". Za miks i mastering całości jest odpowiedzialny Arkadiusz "Malta" Malczewski znany z realizacji oraz produkcji albumów m.in. Behemoth, Decapitated. Premiera, nakładem Old Temple, wyznaczona została na 30 marca.

Kolejny zespół - warszawski Sphere - wydał swój drugi album zatytułowany "Homo Hereticus" 10. lutego br. nakładem Masterful Records. Materiał został zarejestrowany na przełomie lipca i sierpnia 2010 roku w ZED Studio w Olkuszu. Za nagranie, miks oraz mastering odpowiedzialny jest Tomek „Zed” Zalewski. 
Szczegóły w naszym kalendarium.
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły