Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Black Tusk oraz Crobot jako supporty z Black Label Society

Black Tusk, Crobot, Black Label Society, hard rock, metal, heavy metal, stoner, sludge

Knock Out Productions ogłasza dwa zespoły, które wystąpią wraz z mistrzem Zakkiem w marcu w Polsce. Z Black Label Society zagrają: Black Tusk oraz Crobot. Koncert Black Tusk zapowiadany jest w smutnych okolicznościach, parę dni po tragicznej śmierci w wyniku ran odniesionych w wypadku motocyklowym, basisty i wokalisty Jonathana Athona. Miał zaledwie 32 lata. Wiemy, że Black Tusk będzie istnieć, a James May (perkusja, śpiew) i Andrew Fidler (gitara, śpiew) znajdą następcę przyjaciela. Jeszcze nie wiadomo, kto nim będzie, ale na pewno James i Andy wybiorą właściwą osobę. I z całą pewnością będą porażać kapitalnym połączeniem sludge'u i stonera, jakie znamy z albumów Black Tusk. 

Być może zagrają coś z EP-ki "Vulture's Eye", ostatniego wydawnictwa, na którym słychać Jonathana. Warto być na ich koncercie, okazać im wsparcie i wznieść kufel w hołdzie Jonathanowi.

Crobot (USA) old school hard rock:

Wyobraźcie sobie kapelę, której muzyka jest połączeniem tego, co stworzyli lub tworzą: Jimi Hendrix, Led Zeppelin, Black Sabbath, Free, Queens Of The Stone Age, Kyuss, High On Fire, Clutch, Fu Manchu, Soundgarden, Wolfmother. Udało się?! Taka grupa istnieje naprawdę. Jest nią pochodzący z małego miasteczka w Pensylwanii kwartet Crobot. Istnieją od 2011 roku, wydali dwie EP-ki, a potem złowiła ich w swoje sieci wytwórnia Nuclear Blast. Połów zaowocował wydanym w 2014 roku kapitalnym albumem "Something Supernatural". Zapamiętajcie nazwiska tych kolesi – Brandon Yeagley (wokal), Chris Bishop (gitary, śpiew), Jake Figueroa (gitara basowa) i jego brat Paul Figueroa (perkusja).

Przypominamy:

BLACK LABEL SOCIETY (USA) heavy, groove metal: 

Kultowa kapela dla brodatych twardzieli w skórzanych kamizelkach i z długimi brodami, śmigającymi po amerykańskich highwayach na swoich wielkich harleyach, z którymi "mientkiej gry" nie ma. A także tych zakochanych w gitarowym wymiataniu z poziomu światowego topu, jakie zapewnia Zakk Wylde. Każdy gig w Polsce (a tych już trochę było) jego kapeli Black Label Society przyciąga tłumy, każdy jest wydarzeniem, każdy pozostawia polskich fanów szczęśliwych i nasyconych wspaniałymi dźwiękami. Zakk wie, jak stworzyć świetny show, doskonale dyryguje publiką, miota w nią tysiącem charakterystycznych riffów z piskiem na końcu oraz zachwyca niezmiennie swoją wirtuozerią.

Zagrają:

BLACK LABEL SOCIETY (USA) heavy, groove metal

+

Black Tusk (USA) sludge, stoner

Crobot (USA) old school hard rock

Kiedy: 11 marca (środa) 2015

Gdzie: Gdańsk - B-90

Bilety: 110 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu

Kiedy: 12 marca (czwartek) 2015

Gdzie: Kraków - Studio

Bilety: 110 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu

Knock Out Productions

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły