Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Video :

Black River - Black Box

Black River, Black Box, Metal, Mystic Productions

Już 25 stycznia będzie miała miejsce premiera nowego, opublikowanego w formie boxu wydawnictwa Black River. Zestaw nosi nazwę „Black Box” i zawiera trzy dotychczas wydane materiały zespołu, czyli: "Black River" (2008), "Black'n'Roll" (2009) oraz "Trash" (2010). „Black Box” jest doskonałą okazją, żeby przypomnieć sobie twórczość Black River, zanim na sklepowe półki trafi zapowiadany na kwiecień 2019 nowy krążek grupy.

Piotr Kay Wtulich, lider i gitarzysta Black River, tak komentuje pomysł wydania boxu :

„To super sprawa, że mamy przed sobą nasze dotychczasowe trzy wydawnictwa w jednym opakowaniu i do tego tradycyjnie, pięknie zaprojektowanym przez naszego przyjaciela Romana Przylipiaka. Black River "Black Box" - nazwa nasunęła się sama, a zawartość to cała, na razie może jeszcze skromna, dotychczasowa dyskografia. Wracając z nową płytą, której nagrania powoli kończymy, bardzo nam zależało na tym, aby nasze wcześniejsze CD były również dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Przy tej okazji mamy także inną małą premierę. Po roku 2010, zespołu nie było ale cieszyła nas każda inicjatywa która przypominała nam o tym, że Black River był ważny nie tylko dla nas. Motywowało to nas do reaktywacji i pracy nad nowym materiałem. Jedną z takich inicjatyw była możliwość wzbogacenia muzyką Black River filmu dokumentalnego pt."Droga Wolna". Nasze utwory towarzyszyły bohaterom tej przygody motocyklowej i idealnie wpasowały się w klimat filmu drogi. Dzięki uprzejmości autorów , mamy możliwość przybliżenia małego streszczenia tej super wyprawy z naszą nutą w tle.  "Breaking The Wall" -  jeden z moich ulubionych kawałków z drugiej płyty i obrazek w reżyserii Grzegorza Ruzika, Tomasza Mielcarza, Jarosława Szablewskiego, do obejrzenia którego poniżej serdecznie zapraszamy.

We wspomnianym filmie jest więcej naszej muzy, dzięki czemu poczuliśmy się częścią tej wyprawy. Namawiam/Zachęcam. A my wracamy do pracy nad nowym albumem. Premierę planujemy na kwiecień 2019 i w związku z tym już możemy powoli zapraszać na pierwsze koncerty:

25.04. - Kraków / Zet Pe Te        

26.04. - Poznań / U Bazyla         

27.04. - Gdańsk / B90

28.04. - Warszawa / Proxima” 

Black River to grupa, w skład której wchodzą muzycy znani z takich formacji jak Behemoth, Dimmu Borgir, Rootwater, Hunter, Vesania, czy Neolithic.

Po kilkuletniej przerwie spowodowanej kłopotami zdrowotnymi wokalisty Maćka Taffa, Black River wraca do aktywności wydawniczej i koncertowej.

Po entuzjastycznie przyjętym debiucie „Black River”(2008) i wydanej rok później znakomitej płycie „Black'n'Roll”(2009), nadszedł wreszcie czas na kolejną odsłonę w postaci pełnometrażowego wydawnictwa.

Od początku istnienia Black River działa w niezmienionym składzie:

Maciej Taff – wokal

Piotr „Kay” Wtulich – gitara

Artur „Art” Kempa – gitara

Tomasz „Orion” Wróblewski – bass

Dariusz „Daray” Brzozowski – perkusja

Szczegółowa tracklista wydawnictwa „Black Box” przedstawia się następująco:

CD 1 „Black River”

1. Negative

2. Free Man

3. Night Lover

4. Street Games

5. Punky Blonde

6. Crime Scene

7. Fight

8. Silence

9. Fanatic

Bonustrack

10. Silence (Acoustic)

CD 2 "Black'n'Roll"

1. Barf Bag

2. Isabel

3. Lucky In Hell

4. Black'N'Roll

5. Breaking The Wall

6. Jumping Queenny Flash

7. Too Far Away

8. Loaded Weapon

9. Morphine

10. Like A Bitch

11. Young'N'Drunk

CD 3 "Thrash"

1 Desert Rider

2 Out Of Control

3 Free Man (Acoustic)

4 American Way

5 Symmetry

6 Locomotiv

7 Liars

8 Unlucky In Hell

9 Free Man (Orchestration)

10 Too Far Away (Live)

11 Night Lover (Live)

12 Punky Blonde (Live)

Wydawca: Mystic Productions (2019)

Komentarze
zsamot : Jestem ciekaw tego boxu, czy sa wkładki, czy jakaś bieda forma...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły