Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Video :

Behemoth - „The Making of The Satanist”

Behemoth, The Making of The Satanist, The Satanist

Behemoth opublikował właśnie nowe video „zza kulis” powstawania najnowszego albumu zespołu -  „The Satanist”. To pierwsze z serii czterech dokumentów rzucających nieco światła na twórcze i techniczne procesy powstawania albumu, który został określony przez Alberta Mudriana z Decibel Magazine jako „po prostu najlepsza płyta Behemoth”.

Nergal opisuje „The Satanist” w kilku zdaniach: „Ten album to magia. Jest niebezpieczny. Jest śmiały i organiczny.” „The Satanist” dostępny jest w przedsprzedaży w oficjalnym sklepie Behemoth w trzech opcjach:  limitowany digibook z autografami członków zespołu, Ink Spot Copper Vinyl 12'' Gatefold LP z autografami członków zespołu oraz regularna wersja Black Vinyl 12'' Gatefold LP.

„The Satanist" został wyprodukowany przez Behemoth, braci Wiesławskich oraz Daniela Bergstranda w Hertz Studio. Album został zmiksowany przez Matta Hyde (Slayer) oraz zmasterowany przez Teda Jensena (Metallica, AC/DC) w Sterling Sound. Okładka „The Satanist" została namalowana przez rosyjskiego artystę i okultystę Denisa Forkasa (denisforkas.com). Farba, której użył zawierała krew Nergala. Dodatkowy design został wykonany przez Metastazis (Paradise Lost, etc.) oraz Zbigniewa Bielaka (Watain, Ghost).

 Behemoth  wyrusza wkrótce na europejską trasę koncertową, podczas której wystąpi jako headliner i zagra wraz z Cradle of Filth, In Solitude, Inquisition i Svarttjern. Wkrótce ogłoszona zostanie trasa po Ameryce Północnej.

Video możecie obejrzeć tutaj.

Komentarze
rob1708 : płyte pewnie kupie ,reszta mało mnie interesuje a nuż ktoś nawróci...
Garbaty : a kot ma w dupie ;-)
Mementa : Ala ma kota,a kot ma Ale :p Ala ma kota, satanista już nie :p
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły