NNHMN
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Combichrist - Making Monsters

Pięć albumów pełnometrażowych, setki pierwszorzędnych koncertów, miesiące koncertowania po Europie u boku niemieckiego Rammstein... a projekt Combichrist wcale nie ma dość. Jeszcze podczas tych wakacji doczekamy się kolejnej płyty studyjnej, której bardzo prawdopodobny tytuł to "Making Monsters". Na materiale złożonym z dwunastu absolutnie premierowych kawałków zdecydowanie wyłania się potężna i żywotna muzyczna bestia - surowe, wściekłe i bezkompromisowe monstrum uosabiające żądzę, gniew, ból i nienawiść. 
Pierwszy singiel promujący szósty longplay to wypowiadające wojnę wszystkim parkietom świata nagranie "Never Surrender". "Making Monsters" to także mianowany na hymn i faworyta tłumu murowany hit - "Follow The Trail Of Blood" nagrany wespół z Brandonem Schiepatti z kalifornijskiego projektu Bleeding Through.
Kawałki takie jak "Reclamation" czy "Through These Eyes of Pain" ukazują nieco inną twarz Combichrist i jego lidera Andy'ego - człowieka uwięzionego w ciele potwora. Z "Making Monsters" Combichrist podwaja rozmiary wykreowanego przez siebie monstrum oferując kawał bezwzględnych i złowrogich kawałków. Album ukaże się nakładem Out Of Line Records już 27 sierpnia (14 września w USA).

Tracklista:

01. Declamation
02. Follow The Trail Of Blood (feat. Brandon Schiepatti of Bleeding Through)
03. Never Surrender
04. Throat Full of Glass
05. Fuckmachine
06. Forgotten
07. Just Like Me
08. Slave To Machine
09. Through These Eyes of Pain
10. Monster:Murder:Kill
11. They
12. Reclamation

Oficjalna strona internetowa: www.Combichrist
MySpace: www.myspace.com/Combichrist
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły