Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Behemoth - The Satanist debiutuje na 34 miejscu listy Billboard

Behemoth, The Satanist, Nergal, metal, black metal

Najnowszy album Behemoth „The Satanist” zadebiutował na 34 miejscu listy Billboard, czyli zestawieniu najlepiej sprzedających się płyt w Stanach Zjednoczonych. Nergal komentuje: "Cokolwiek nie napiszę, to żadne słowa nie oddadzą tego jakie uczucia wypełniają nas teraz. "The Satanist" trafił właśnie na 34 pozycję magazynu Billboard, co oznacza sprzedaż 10,236 płyt w pierwszym tygodniu w Ameryce Północnej. Jeszcze żaden zespół w historii gatunku nie zbliżył sie do tego wyniku. Chcielibyśmy podziękować naszym fanom za niekończący sie support, bo to dzięki Wam "The Satanist" już w tej chwili stał się najważniejszym albumem w naszej ponad dwudziestoletniej karierze! 

Razem tworzymy historię! A to dopiero początek tej ekscytującej przygody… Do zobaczenia na trasie! Hail Freedom! Hail Satan!"

 

Album „The Satanist” ukazał się na rynku 4 lutego 2014 roku. Nergal opisuje zawartość krążka w kilku zdaniach: „Ten album to magia. Jest niebezpieczny. Jest śmiały i organiczny.”

"The Satanist" został wyprodukowany przez Behemoth, braci Wiesławskich oraz Daniela Bergstranda w Hertz Studio. Album został zmiksowany przez Matta Hyde (Slayer) oraz zmasterowany przez Teda Jensena (Metallica, AC/DC) w Sterling Sound. Okładka „The Satanist" została namalowana przez rosyjskiego artystę i okultystę Denisa Forkasa (denisforkas.com). Farba, której użył zawierała krew Nergala. Dodatkowy design został wykonany przez Metastazis (Paradise Lost, etc.) oraz Zbigniewa Bielaka (Watain, Ghost).

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły