Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Behemoth - „The Making of The Satanist”. Strona: 1

Artykuł: Behemoth - „The Making of The Satanist”

Behemoth - „The Making of The Satanist” Wysłany: 2014-01-08 12:26

Z Nergala taki Satanista jak ze mnie buddysta tudzież muzułmanin. Gdyby nie robił z siebie na siłę takiego błazna to byłbym fanem Behemoth do dziś. Co do płyty to w niczym nie jest lepsza od "Zośki". Niemal nic mnie tu nie zaskoczyło poza gitarami i wokalem Oriona. Tyle w temacie...


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Behemoth - „The Making of The Satanist” Wysłany: 2014-01-08 15:54

[quote:79326cf839="lord_setherial"]Z Nergala taki Satanista jak ze mnie buddysta tudzież muzułmanin.[/quote:79326cf839]Koran rzecze, że każdy rodzi się muzułmaninem, więc...
Nergalowi do satanizmu laveyańskiego jest akurat blisko. Dla ekip typu Watain lub Satanic Black Circle jest to satanizm "hollywoodzki", ale co odłam, to pogląd. Zresztą żyjemy w czasach, w których wizerunek satanisty jest wykreowany przez chrześcijan pokroju Ryszarda Nowaka. Wystarczy kilka katechetek i już tysiące dzieciaków kojarzą satanistów głównie z czarnymi mszami i ze zjadaniem kotów.


Krytyk ma zawsze rację.


Wysłany: 2014-01-08 17:23

Zacznijmy od tego,że ta cała moda i tredn na zło,mrok i satanizm jest po prostu niedorzeczna. Fakt faktem,że o odłamach satanizmu można dyskutować godzinami ale tu akurat nie o to w tym chodzi.


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2014-01-08 18:27

Że metalowe kapele są już pod tym względem nudne (Szatan, Szatan, bla, bla, bla), to się akurat zgadzam, ale cicho, bo mnie ortodoksi zjedzą
Ale czy nie masz przypadkiem w awatarze tego modnego Baphometa?


Krytyk ma zawsze rację.


Wysłany: 2014-01-08 19:11

[quote:0d4d22608a="Krasnal_Adamu"]
Ale czy nie masz przypadkiem w awatarze tego modnego Baphometa?[/quote:0d4d22608a]
Strzał w 10 :D


Jeżeli zrozumieliście, to znaczy, że się mylicie


Wysłany: 2014-01-08 21:49

A niech sobie pozy przybierają jakie chcą, czy sami w to wierzą czy nie, czy robią to dla kasy czy nie... niech robią. Zgadzam się z poglądem że cały ten diabelski wizerunek trochę nudny już, a czasem nawet odrobinę śmieszny... bo i po co tak naprawdę... dla mnie wystarczy tekst, który do mnie przemawia i muzyka, do której chcę wracać jak najczęściej. Z drugiej zaś strony jest widz, wymagający odpowiedniego wzmocnienia przekazu, teatru, a Behemoth niewątpliwie takowy oferuje, a czy robi to dobrze to już nie mnie oceniać, rynek weryfikuje najlepiej. Do mnie to średnio przemawia :-)


01


Wysłany: 2014-01-08 22:24 Zmieniony: 2014-01-08 22:24

Nie wiem co mój avatar wnosi do dyskusji ale owszem jest to Baphomet. Co do reszty to w pełni podzielam zdanie Garbatego.


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2014-01-09 13:56

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

lord_setherial - trzeba było napisać: 'Ja mogę!'


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2014-01-09 17:29 Zmieniony: 2014-01-09 17:29

satyros (Bicz)
satyros
Posty: 6
Katowice,Kraków,Wrocław.

Ala ma kota,a kot ma Ale


Czarna dupa!


Wysłany: 2014-01-09 18:31

Yngwie- Jedni wolą kozły,zaś inni wolą osły.


Jesteś tylko kupą mięcha wprawioną w ruch, którą prędzej czy później zeżrą robaki. Twój świat upada, nieuchronnie, przez cały czas!!!


Wysłany: 2014-01-09 19:40

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

... i inne plvszaki - przytvlaki :-) heh


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Wysłany: 2014-01-09 20:44

[quote:153eff0e69="satyros"]Ala ma kota,a kot ma Ale [/quote:153eff0e69]
Ala ma kota, satanista już nie


Jeżeli zrozumieliście, to znaczy, że się mylicie


Wysłany: 2014-01-09 20:48

a kot ma w dupie


01


Wysłany: 2014-01-10 00:31

płyte pewnie kupie ,reszta mało mnie interesuje a nuż ktoś nawróci się na ostra muze


Kropla drąży skałę


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło