Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Azarath - nowa płyta i trasa już niebawem

Najbardziej bezlitosny twór polskiego undergroundu powraca z nowym materiałem! Sesja nagraniowa piątej płyty Azarath odbyła się w styczniu i lutym 2011 w białostockim Hertz Studio pod okiem braci Wiesławskich. W tym samym studio materiał poddano miksom i masteringowi. Niezatytułowana jeszcze płyta ukaże się 6 czerwca 2011 za pośrednictwem Witching Hour. W Azarath doszło do zmian personalnych – w ekipie zadebiutował Necrosodom (gitara oraz wokal), który zastąpił Bruna. Funkcje basisty od jakiegoś czasu sprawuje niejaki P.  Za stronę muzyczną nagranej płyty odpowiadają Inferno oraz Bart, wszystkie liryki napisał Necrosodom.

Na płytę trafi 10 hymnów ku czci Diabła i jak zapowiada Inferno: „Charakter muzyki i klimat uległ dość sporej zmianie, jest mroczna, przestrzenna i  złowieszcza - nawiązująca w wielu fragmentach do Black Metalu jak i klasyków gatunku. Agresji i rozpierdolu oczywiście tez nie zabraknie, bo to nasza główna linia ataku”.

Oto tytuły niektórych utworów: " Behold The Satan's Sword", "Under The Will of The Lord", "Deathstorms Raid The Earth", “Lucifer's Rising”.

Azarath  związał się z Witching Hour, która to  zapowiadając  pełny album wyda  EP „Holy Possession” z utworem tytułowym oraz coverem Damnation „Rebel Souls” – dostępną w formacie CD i 7”EP od 10 kwietnia. CD będzie limitowane do 666 sztuk (wydanie ‘die hard’), natomiast 7"EP to limitowany do 333 sztuk biały winyl w wersji ‘die hard’ w metalowej obwolucie z dołączonym plakatem i naszywką. Obrazoburczymi grafikami na płytę i EP-ke zajął sie Boris Kaluzhnyy aka Hatefrost, ukraiński  artysta mieszkający w Nowym Jorku.

Pod tym linkiem można posłuchać sampli które zwiastują nadchodzącą zagładę.

W połowie kwietnia Azarath wystąpi na trasie koncertowej ‘Unholy Carnival Tour’ prezentując zupełnie nowy set koncertowy uświetniony  specjalnie przygotowana scenografią. Grupa wystąpi w towarzystwie stołecznej Vesani dowodzonej przez Oriona oraz opoczyńskiej grupy Nomad.  Oto szczegóły trasy:

13.04.2011 Grafitti // Lublin
14.04.2011 Pod Palmą // Rzeszów
15.04.2011 Fabryka // Kraków
16.04.2011 Arkada // Katowice
17.04.2011 Progresja // Warszawa

Komentarze
lord_setherial : Bardzo mnie ciekawi czym teraz zaskoczy Nas Azarath,miejmy nadzieję iż...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły