Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Ministry powraca - nowa płyta i trasa w 2012 roku

19 lipca 2008 roku był czarnym dniem dla sceny industrialno-metalowej, kiedy formacja Ministry zagrała swój ostatni koncert w historii. Ostatni rok był straszny dla Al'a Jourgensena, który miał spore problemy zdrowotne. Obecnie jednak Al rzucił palenie, picie oraz narkotyki i przerzucił się na wegetarianizm. I po trzech latach milczenia zapowiedział, że nowy album zespołu Ministry, zatytułowany "Relapse", ukaże się na przełomie marca i kwietnia 2012 roku, a następnie grupa wyruszy w trasę koncertową: w czerwcu po USA, a następnie w sierpniu po Europie. Muzycy potwierdzili swój udział w niemieckim festiwalu Wacken Open Air, który odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia 2012 roku. 
Obecny skład zespołu to: Al Jourgensen, Mike Scaccia (Rigor Mortis), Tommy Victor (Prong), AAron Rossi (Prong), John Bechdel (Prong) i Tony Campos (Static-X).
Ostatnim studyjnym albumem grupy jest "The Last Sucker" z września 2007 roku. Dyskografię uzupełnia kompilacja "Cover Up" z kwietnia 2008 roku oraz koncertowe wydawnictwo "Adios... Puta Madres" z 2009 roku.
Komentarze
lord_setherial : Oby tylko nie zaniżyli poziomu! ;)
rob1708 : niech jeszcze FAITH NO MORE nagra nowy albumz Mike Pattonem fajnie by bylo
jedras666 : No proszę a tak się Ali zarzekał, że Ministry pójdzie do piachu wraz...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły