Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Architect - Consume Adapt Create

Monumentalna hybryda minimalistycznego drum'n'bassu i modern electro czyli niemiecki Architect powraca z nowym albumem. Prace nad płytą zajęły jej autorowi - Danielowi Myerowi, aż trzy lata. Przez ten okres muzykowi udało dzielić obowiązki między inne projekty z jego udziałem (Covenant, Destroid) a studyjne szlifowanie i cyzelowanie nagrań na nowy krążek. "Consume Adapt Create" to przede wszystkim genialne połączenie atmosferycznych struktur IDM, filmowych sampli, silnie zniekształconych sekwencji, gęstych groove'ów, ostrego breakbeatu i pamiętnej atmosfery. Premiera wydawnictwa 22 lutego.
Faktem, który odróżnia kreatywnego artystę a odtwórcę jest sposób radzenia sobie z wpływami. Myer w mistrzowski sposób daje radę z inspiracjami korzystając a nie odgrywając wykorzystane wcześniej pomysły. Muzyczne koncepcje na "Consume Adapt Create" mieszczą się w przedziale drum'n'bassu a'la Enduser po breakcore wzorowany na Venetian Snares czy Otto von Schirach.

Muzyka z nowego albumu nie tylko z powodzeniem przenosi na parkiet, ale jednocześnie tworzy wystarczają głębię i tekstury dla miłośników słuchawkowych odsłuchów. Ponownie Myer wykazuje zdumiewającą inwencję twórczą proponując niezwykle starannie przygotowane i złożone dźwięki.

Tracklista:

01. The Bitch Is Back
02. The Shadow Of Eve
03. Fast Lane (Freeze Frame)
04. uUnhuman
05. For You
06. So I Went Out
07. Unhuman (Reprise Francaise)
08. Attack Ships On Fire
09. Pure
10. I Lost My 808 On A Rainy Day
11. Awake (Album Version)
12. The Beauty And The Beat (Rokka)
13. Wachsmuth

MySpace: www.myspace.com/architectmusic
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły