Amphi Festival 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Album Disclosure z remixami już dostępny

Disclosure, Settle The Remixes, electro, electronic, synthpop, deep house

17 grudnia 2013 roku premierę miała płyta „Settle – The Remixes” duetu Disclosure. Na nowym wydawnictwie braci Lawrence znaleźć można nowe wersje kompozycji znanych już z ich debiutanckiego albumu, który ukazał się w czerwcu tego roku. Kawałki z „Settle” zremiksowali m.in. Flume, Hudson Mohawke, DJ Premier, Kaytranada czy SOHN. Ponadto na albumie znalazł się nowy utwór – otwierający płytę „Apollo”. Tymczasem "Settle" świetni radzi sobie na wielu listach podsumowujących ostatnie 12 miesięcy w muzyce. 

Zarówno piosenki z albumu, jak i sam krążek znajdują swoje miejsce w czołówkach wielu prestiżowych zestawień, by wspomnieć choćby trzecie miejsce dla płyty "Settle" na liście najlepszych albumów 2013 roku wg serwisu Pitchfork. 

Przypominamy, że Disclosure wystąpią w Polsce 12 marca. Koncert odbędzie się w warszawskim klubie Palladium. Wejściówki na to wydarzenie dostępne są jeszcze na stronach www.go-ahead.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły