Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Nowy singiel Neuronii już dostępny

Od dziś dostępny jest już nowy singiel zespołu Neuronia do utworu "White Mouse" z ostatniej płyty "Follow The White Mouse". Gościnnie na sitarze zagrał w nim Tomasz Osiecki (udzielający się na płytach takich artystów jak choćby Behemoth, T.Love czy Pogodno). W nadchodzących tygodniach Neuronia nagra również drugi teledysk, tym razem do utworu "Slipping Into Oblivion", który będzie można obejrzeć w listopadzie. Zespół odnotował ostatnio znaczący sukces w serwisie Muzodajnia, gdzie singiel "Put Your Dukes Up" trafił na 7 miejsce najpopularniejszych i najczęściej pobieranych utworów, będąc jedynym metalowym zespołem w tym zestawieniu).
Najbliższy koncert Neuronia odbędzie się 11 września na Lublin Rock Fest, gdzie zespół zaprezentuje się w muszli koncertowej w Parku Saskim u boku byłego wokalisty Iron Maiden, Paula DiAnno. Będzie to jedyny koncert artysty w Polsce, uświetniający 30-lecie wydania debiutanckiej płyty Iron Maiden. Bilety na to wydarzenie kosztują symboliczne 10 złotych.

Neuronia promuje drugi album  "Follow The White Mouse" (który trafił do sklepów 20 marca za pośrednictwem dystrybucji Fonografika). Na krążek nagrany w studio DBX w październiku i listopadzie, trafiło 7 kompozycji + intro i outro:

1.Inside
2.Make Them Die
3.Slipping into Oblivion
4.White Mouse
5.November Skies
6.Faster
7.Death Has Come to Town
8.Put Your Dukes Up
9.Outside

"Follow the White Mouse" jest dostępny do nabycia w całości m.in. w Muzodajni oraz pod adresem http://neuronia.bandcamp.com/

Utwór "White Mouse" jest do pobrania za darmo pod tym adresem: http://wyslijto.pl/plik/47z3yk0jzn
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły