Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Nowy mini-album Paroxsihzem dostępny na CD

Paroxsihzem, black metal, death metal, metal, Abyss of Excruciating Vexes, Hellthrasher Productions

1,5 roku od premiery świetnie przyjętego splitu z Adversarial, Kanadyjscy dostawcy dusznego black / death metalu z Paroxsihzem powrócili z nowym mini-albumem w barwach Hellthrasher Productions. Po marcowej premierze limitowanego winyla, wydawnictwo wznowione zostało przed kilkoma dniami na kompakcie. Płyta "Abyss of Excruciating Vexes" zarejestrowana została w sierpniu ubiegłego roku i zawiera 25 minut bezlitośnie opresyjnego black / death metalu o silnie klaustrofobicznych właściwościach, charakterystycznych dla przedstawicieli kanadyjskiego undergroundu. 

Na mini-albumie znalazło się 5 premierowych numerów (w tym cover Arkhon Infaustus), stanowiących swego rodzaju pomost do kolejnego długogrającego krążka grupy. Jak zapowiadają muzycy, "Abyss of Excruciating Vexes" to zdecydowanie najszybsze, najintensywniejsze i najbardziej agresywne wydawnictwo w ich karierze. Na płycie po raz pierwszy zaprezentował się nowy perkusista Abyss (na co dzień basista Adversarial). Autorem okładki po raz kolejny jest frontman zespołu - Krag. Masteringiem krążka zajął się Damian Herring z Horrendous. 

Album dostępny jest aktualnie w czterech wersjach - cyfrowej, kompaktowej (jewel case) oraz dwóch limitowanych rzutach winyla (100 x czarny i 150 x splatter). 

Pełny odsłuch tutaj.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły