Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Utwór Leaether Strip dostępny za darmo w sieci

Na oficjalnej stronie MySpace duńskiego zespołu Leaether Strip od kilkunastu godzin pobrać można zupełnie za darmo utwór "Pain Is Beautiful" z ostatniej płyty zatytułowanej "The Giant Minutes To The Dawn" (wydanej 13 kwietnia 2007 roku). Nagranie opublikowano w wersji Freemixxx. Utwór dostępny pod adresem: www.myspace.com/leaetherstrip
W tym samym czasie lider i założyciel projektu Leaether Strip, Claus Larsen, opublikował na swej prywatnej witrynie MySpace, również bezpłatnie, pierwszy remiks do utworu "Frank Tovey Taught Me Things". Muzyk stworzył także specjalną okładkę i opakowanie do tego wydawnictwa, które wkrótce powinno ukazać się także w wersji płytowej. Utwór "Pain Is Beautiful" ukazał się na drugim krążku specjalnej dwupłytowej edycji albumu "The Giant Minutes To The Dawn" w limitowanym nakładzie.

Do wydawnictw prócz dwóch płyt dodano także DVD "Watch" z pięcioma utworami. W wersji kolekcjonerskiej nabyć można było także pamiątki dla fanów, a także t-shirt: Trust Your Instinct. Dodatkową atrakcją jest kompilacja "Sounds From The Matrix: Volume 5", na którą złożyły się utwory takich zespołów jak: 32Crash, Star Industry, Mind:State czy Zombie Girl.

Oficjalna strona internetowa: brak
MySpace: www.myspace.com/leaetherstrip
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły