Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Ace Of Spades: reedycja i box set na czterdziestolecie

Motörhead, Ace Of Spades, motorhead, klasyka, classic

W tym roku album "Ace Of Spades" Motörhead  obchodzi czterdziestą rocznicę wydania. Z okazji tej historyczny album dostępny będzie w kilku nowych wersjach. Pojawią się nowe sztywne okładki, rozszerzone książeczki w wersjach zarówno na CD jak i na potrójny winyl. Do płyt dołączony zostanie niepublikowany do tej pory koncert z trasy "Ace Up Your Sleeve", a także historia powstawania albumu i wiele nie publikowanych zdjęć.

Box set to propozycja dla kolekcjonerów i fanów zespołu. Zawierać będzie 42 nigdy nie publikowane utwory, m.in.: 10 calowego winyla z instrumentalnymi wersjami utworów (nigdy nie publikowanymi), podwójny album z wersjami B i wersjami alternatywnymi utworów z płyty, DVD z kompilacją występów grupy w TV (lata 1980-1981), komiks "The Motörhead Rock Commando" i wiele innych (pełna lista poniżej i w załączniku).

Wersja wydania na podwójnym CD i potrójnym winylu, zawierać będzie 17 do tej pory nie publikowanych utworów, m.in. koncert z trasy 'Ace Up Your Sleeve' (który znajdzie się na box secie, w wersji rozszerzonej) oraz dłuższa okładka z historią powstawania płyty i niepublikowanymi do tej pory zdjęciami.

Zawartość box setu “Ace Of Spades”:

- Album Ace Of Spades, ze specjalnym masteringiem wykonanym z oryginalnych nagrań.

- Dwa podwójne albumy koncertowe z trasy Ace Up Your Sleeve.

- 'A Fistful Of Instrumentals'. 10 calowy winyl, EPka zawierająca niepublikowane do tej pory wersje instrumentalne utworów z 1980 roku. 

- 'The Good, The Broke & The Ugly'. Podwójny album zawierający utwory ze stron B, alternatywne i rzadkie wersje utworów.

- 'Ace On Your Screens: A DVD'. Kompilacja rzadkich występów w TV z lat 1980-81, koncert z 1981 oraz audio mix w wersji 5.1 oryginalnego albumu

- Historia Ace Of Spades. 40 stronicowa książeczka z historią albumu opowiedzianą przez ich twórców – zawiera niepublikowane wywiady, zdjęcia i inne pamiątki.

- Program trasy Ace Up Your Sleeve.

- Komiks 'The Motörhead Rock Commando'.

- 5 kości do pokera, którymi można grać na gry planszowej umieszczonej w box secie.  

- Twarda okładka – stylizowana na pudełko dynamitu w klasycznym stylu Dzikiego Zachodu.

- Limitowany 7 calowy krążek singla ‘Ace Of Spades’ - reprodukcja holenderskiej wersji, zawierający niewydaną wersję instrumentalną na stronie B.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły