Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Idę się wieszać... Czyli jak radzicie sobie z deprechą?. Strona: 8

Wysłany: 2006-10-04 20:50

Do krwi :twisted: Karola, Tobie też się mogę dac pogryźć :D


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2006-10-04 21:27

lili (Bicz)
lili
Posty: 471
kristiansand

Wow, dewianci :D


między fiordami a fieldami


Wysłany: 2006-10-04 21:59

lili (Bicz)
lili
Posty: 471
kristiansand

z Was raczej nie, fajne pomysły macie; wesoło się czyta - podobają mi się. Poprawiają humor :D :D


między fiordami a fieldami


Wysłany: 2006-10-04 22:16

lili (Bicz)
lili
Posty: 471
kristiansand

fajna drużyna :wink:


między fiordami a fieldami


Wysłany: 2006-10-05 14:53

Nie Ty jedna. Ale mi się tu z Wami fajnie gada. :twisted: A matka już mnie chciała od kompa odciąć bo dużo siedzę :P Przynajmniej ma spokój bo sotatnio coś nerwowy sie zrobiłem


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2006-10-05 15:58

Hehe na okrągło :twisted: Tylko uważaj bo jak sie wczuję to moze byc trochę szybko :twisted:


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2006-10-05 16:25

No nie za nogi przecież :twisted: A kto się ostatni udusi wygrywa tak? :wink:


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2006-10-05 16:29

Spooko :) Ja dzis w szkole takiej nerwicy dostalam ze ganialam po korytarzu ikrzyczalam ze wszystkich zabije 8O ale przynajmniej pozniej smiesznie bylo :) :mrgreen:


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-10-05 16:50

Ja za to się raczej zawieszam i nie kapuję zupełnie o co biega :P Potem się belfrzy wnerwiają szczególnie kiedy mam omówic coś co rpzed chwilą było powiedziane a mi w tym czasie wszystko pływalo przed oczami i nawet nie wiedizałem gdzie jestem :twisted:


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2006-10-05 18:23

Też motyw :D Tylko trzeba bedzie znaleźc kogoś żeby nas bujał :wink:


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2006-10-05 18:58

Zawsze samemu mozna sie rozhustać :)


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-10-05 19:08

Jeśli będziemy za szyje wisieć w ścisku to próby rozhuśtania się będą wyglądać dość... dziwnie :twisted: Już sobie to wyobrażam :twisted:


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2006-10-05 19:28

Wszystjo jest mozliwe :) Moze i będzie wyglądac dziwnie ale przynajmniej sie pobujamy :wink:


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-10-05 19:37

Muszę sobie jeszcze tylko przypomniec jak się robiło węzeł wisielczy bo już zapomniałem :twisted: Z drugiej strony jak tak dalej pójdzie to nie wiem czy dożyję czasu kiedy będziemy się bujać...


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2006-10-05 19:58

No staram się staram. Jeszcze się trzymam i to w duzej mierze dzięki Wam :D A chyba wiesz ze nie chciałbym zeby Ci się humor popsuł. Jeszcze sobie coś zrobisz bez nas :evil:


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2006-10-05 20:03

Jakos damy rade ! czasem jest ciezko ale jak bedziemy sie wspierac to bedzie lepiej :wink: I jak mamy sie wieszac i bujac to WSZyscY ! :twisted: :)


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-10-05 20:41

hehe z takich mysli na temat deprechy to czasem praca pomaga tzn zawalenie sie robota by nie miec czasu na myslenie


"- Ech, bo te wasze demony są jak koty. - Niezależne, piękne, drapieżne...? - Pieprzą wszystko, co nie zdąży uciec i udają, że nic i nikt ich nie obchodzi, a tak naprawdę, to puchate pieszczochy."


Wysłany: 2006-10-05 20:50

No niby racja Sena :) ale trzeba sobie znalesc jakies zajecie zeby sie nozami nie zaczac bawic ..
a co do terinu .. to wam jest tak fajnie mieszkacie w poznaniu .. a ja na prawie drugim koncu polski


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-10-05 20:54

a ja sie powoli zastanawiam nad Poznaniem i czy warto bylo.. Ja mam zajec duzo ale sniadanie o 13 a na nogach od 7 do 20 i.. wlasnie do mnie doszlo ze nie wiem czy na dola pomaga tyle pracy ale rypie mi dekiel rowno:D


"- Ech, bo te wasze demony są jak koty. - Niezależne, piękne, drapieżne...? - Pieprzą wszystko, co nie zdąży uciec i udają, że nic i nikt ich nie obchodzi, a tak naprawdę, to puchate pieszczochy."


Wysłany: 2006-10-06 12:49

Ale Ty masz pewnie fajne osoby w swoim miasteczku .. a ja jetsem taka sama .. malo kto mnie tu lubi i ja nie lubie tutejszych ludzi .. :cry: wczoraj zerwalam z chlopakiem bo mnie wkurzyl .. przyjaciele nie maja dla mnie czaseu i mam takiego dola ze chyba juz powaznie pojde sie powiesic :cry: !!


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło