Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Idę się wieszać... Czyli jak radzicie sobie z deprechą?. Strona: 11

Wysłany: 2006-10-08 18:21

buju buju ścisku ścisku :twisted: Tylko muszę się kogos chwycić :twisted: A chwycę się Was obu dziewczyny :D


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2006-10-08 18:29

Hihihihihi, musze zachować siły dla mojego kochanka... bo jak tu jutro wleci to pogrom :twisted: tyle, że ja będę na Deep Purple :!: :!: :!:



Wysłany: 2006-10-08 18:35

hehe .. a mnie kto przytuli ?? :lol:


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-10-08 18:48

Ja na przykład :D I się obudziłaś w końcu :D Hurra!!! :D Uwaga będe tulił mocno :twisted:


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2006-10-08 20:51

ooooo jak milo ;] :)


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-10-08 21:22

A jak miało być? :D I jeszcze raz tylko mocniej :D


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2006-10-09 16:21

ja tez.. bo nikt mnie nie kocha i nikomu na mnie nie zalezy mam dzis dola .. ide zaraz na spacerek .. wszystko przemyslec ..


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-10-09 16:36

Ostatnio yez jestem nie kochana..nikogo nie obchodze...Moj swiat jest do dupy...


Trzeba zyc a nie tylko istniec


Wysłany: 2006-10-09 16:48

Ale najgorzej jest jak raz sie jest kochanym a pozniej nagle nie masz NIKOGO Nie obchodze rodzicow, przyjaciele mnie olewaja, nawet kot ma mnie w dupie ! Przychodz do mnie tylko jak jest głodny choc wciaz mam nadzieje ze wkoncu znadzie sie taki ktos.. ktos kto bedzie moim szczęścim i będzie mnie kochal.. a teraz nie mam dla kogo zyc .. nie jest latwo


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-10-09 16:50

Ja dzisiaj cały czas mam myśli samobójcze. Mam tego wszystkiego dosyc powoli przestaję panowac nad tym co dzieje się w mojej głowie. Nie mogę patrzeć na szczęśliwych ludzi wokół a tym bardziej się rozwalam jak podchodzą i mówią że mam się uśmiechnąć bo coś kiepsko wygladam a zycie jest piękne. Wtedy to normalnie mam ochotę zrobić krzywdę :evil: A ja tylko chcę sie czuć potrzebny i nie przeszkadzać innym żyć... :cry:


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2006-10-09 17:08

Dobry pomysł :D Mi się przyda na pewno :D To ja Cię Narea mocno ściskam:D


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2006-10-09 17:13

To ja sie przyłanczam i sćiskam was oboje :)


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-10-09 17:27

Super :D Nawet mi trochę pomogło :D Cały czas mam ochotę zrobić sobie krzywdę ale juz coś się we mnie ruszyło :D


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2006-10-09 17:52

Przecież wisisz w środku :D Juz Cię mocno tulę :D


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2006-10-09 18:03

Eee... Nie :twisted: Przytul mnie Noone :D


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2006-10-09 18:20

To ja Was teraz dziewczyny wszystkie trzy spróbuję objąć :twisted: I mooooooocno ściskam ;D


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2006-10-09 18:32

Przecież nie cisnę Was tak zeby Was podusić. Jest to aktualnie ostatnia rzecz której bym chciał :D A siniaki... Zdarza się ale staram się być delikatny. Tak dawno się do nikogo nie przytulałem ze nie wiem jak to wyjdzie ale sie staram :twisted:


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2006-10-09 18:47

o no jak faaaajnie :) skoro i tak wisimy to dziwne ze sie jeszcze nie podusilismy :) ... a teraz moze wszyscy razem, przytuleni pobujamy sie ! :lol:


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-10-09 18:49

I ziuuuuu ! :twisted:


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2006-10-09 19:01

O nie nie nie !! My Cie będziemy trzymac i napewno nie spadniesz ! Z naszego uścisku nikt sie nie wydostanie :)


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło