Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Idę się wieszać... Czyli jak radzicie sobie z deprechą?. Strona: 9

Wysłany: 2006-10-06 13:07

Narea: nie przejmuj sie - masz nas! Przyjedziesz na jakis zlot, to wszystkich poznasz:)
Karola: kiedy Regis mówi mi, że jestem wredna, traktuję to tylko i wyłącznie jako komplement:))))) Trzeba było odpowiedzieć Twojemu ukochanemu z przymrużeniem oka, że nie docenia Cię, bo jesteś dużo wredniejsza, niż inne jego koleżanki :twisted:
A tak w ogóle: rzecz jasna, że Was pobujam kochani - ile siły w moich wątłych piersiach!!! :!:



Wysłany: 2006-10-06 13:13

Narea czuje sie dokladnie tak jak Ty tyle ze ja jeszcze mam mijego kochanego kotka do ktorego zawsze moge sie przytulic .. i tez jestem jedyna gotycka dziewczyna ! Ale mam jeszcze Was jesteście kochani i potrafiecie mnie pocieszyc :)


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-10-06 13:59 Zmieniony: 2006-10-06 20:40

A ja to niby z Poznania jestem?? Ale bywam tam czasem, bo mnie tam coś... a może ktoś... ciągnie:)))

Oj, jak ja Cię lubię za to Jethro Tull... Ian Anderson w glamowych majtach we wkładce 'Heavy Horses', mniam mniam... hihihi... i powiedzcie mi, który mężczyzna ma taaaki flet?? (wersja dla czytelników powyżej 21 roku życia;P)



Wysłany: 2006-10-06 20:45

A ja nawet nie mam z kim pogadac ! i jak mam sobie poradzic z depresja? :evil: nie mam sie do kogo odezwac, przytulic i nie mam sie nawet na kim wyrzyc ! :cry:


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-10-06 21:34

Może dogadasz się ze swoim byłym, Karola? Pojednania nie są takie złe... zwłaszcza, gdy rozstanie przebiegało w...hmmm... nerwowej atmosferze :twisted:
A tak czy siak - tulimy Cię :P



Wysłany: 2006-10-06 21:45

Szczeze watpie juz kiedys takbylo ale on nie potrafi mnie zrozumiec zreszta bedzie mu lepiej bezemnie .. jak kazdemu :cry: .. tak czy sik dziekuje :*


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-10-06 21:47

Może trzeba dać mu szansę... Mój facet też jest bardzo ciężkim przypadkiem... ale i ja niełatwym - i z tej perspektywy staram się na to wszystko patrzeć :roll:



Wysłany: 2006-10-06 22:16

ehh .. zeby to bylo takie proste jak sie wydaje.....


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-10-06 23:09

Nic w życiu nie jest proste... niestety... ale trzeba próbowac sobie to i owo ułożyć... Życzę Ci powodzenia :*



Wysłany: 2006-10-07 01:53

Kontragekon-> widze ze sie ulozylo.. to dobrze:*


"- Ech, bo te wasze demony są jak koty. - Niezależne, piękne, drapieżne...? - Pieprzą wszystko, co nie zdąży uciec i udają, że nic i nikt ich nie obchodzi, a tak naprawdę, to puchate pieszczochy."


Wysłany: 2006-10-07 11:58

Ułożyło się... powinnam napisać: jak zwykle:))) Może jestem po prostu głupia, Sena... A może raczej: TRAFIŁ SWÓJ NA SWEGO (wrednego) :twisted: - ta opcja jest chyba najprawdziwsza :P
I dziekuję :***



Wysłany: 2006-10-07 17:06

[quote:b2ac4c66e1="Karola"]bedzie mu lepiej bezemnie .. jak kazdemu :cry: .. [/quote:b2ac4c66e1]
Karola na pewno sa ludzie ktorym wcale nie bedzie lepiej bez ciebie... zacznijmy od nas tutaj...


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-10-07 19:06

diekuje :) jestescie wspaniali .. a o naszym planie nie zapomnialam . bedziemy sie buujac .. jakos tak mi weselej dzięki wam :) :*


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-10-07 19:15

Karola nie pisz tak....Należysz do wielkiej rodzinki DP i jesteś nam bliska wirtualnie co prawda ale to już coś!!!!
[size=18:c0ec8af6be][color=red:c0ec8af6be]P.S. Pamiętaj że"...ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy,ważnych jest kilka tych chwil tych na które czekamy..."[/color:c0ec8af6be][/size:c0ec8af6be]



Wysłany: 2006-10-07 19:57

depresja to schorzenie umysłu jak i ciala...
Dark Planetowicze... nie ma mowy o żadnym wieszaniu się... życie jest zbyt piękne...
czasami a może i częściej niż czasami niestety jest cięzko ale zawsze po ciężkich chwilach przychodzą te dobre chwile na które warto czekać...
zdarza się że nie widzimy tych dobrych chwil a to wszystko dlatego że zbyt wiele wymagamy od życia, chcemy coś od zaraz...na wszystko przyjdzie czas, wszystko ma swoją odpowiednią porę...
wiem że dobrze mi się tak mówi... sama popadam z jednej depresji na drugą...
ale nie można sie poddawać...
może nie powinnam tutaj cytować ale tak mi się nasuneło...

"... Nie poddaj się. Bierz życie jakim jest
I pomyśl, że na drugie nie masz szans

Po co ten stres. Myślisz, że nie masz nic
Każdy ma, nawet ty, czasem trzeba to po prostu znaleźć
Miłość, noc i deszcz, życie też, dlatego warto starać się
Powiedz, czy naprawdę nic nie jesteś wart
Znajdź to w sobie, tak

Nie poddaj się. Bierz życie jakim jest
I pomyśl, że na drugie nie masz szans

Ten kraj jest jak psychodeliczny lot, czujesz, że nie zmienisz nic
Spróbuj wziąć z tego coć, to przecież twoje życie jest
Popełniaj błędy i naprawiaj je
Gdy dotkniesz dna, odbijaj się
Wykorzystaj czas, drugiego już nie będziesz miał

Nie poddaj się. Bierz życie jakim jest
I pomyśl, że na drugie nie masz sza

Odetchnij więc, zastanów się, znajdź jego sens
Bierz życie takim jakie jest
I ciągle szarp i zmieniaj je, przed siebie idź
Bierz życie takim jakie jest.
I zmieniaj je i ciągle walcz.
Przed siebie idź..."


ten utwór Myslovitza mnie podnosi na duchu...



Wysłany: 2006-10-07 21:42

Ale my się wieszamy za nogi głowami w dół i będziemy się bujać i tulić i będzie fajnie :twisted: czy mi się już cos miesza dziewczyny? :P


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2006-10-07 21:57

Do mie juz jakiś czas temu. Mi to pasuje... 8)


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2006-10-07 22:10

[quote:13d1840716="Narea"][quote:13d1840716="kontragekon"]
Oj, jak ja Cię lubię za to Jethro Tull... Ian Anderson w glamowych majtach we wkładce 'Heavy Horses', mniam mniam... hihihi... i powiedzcie mi, który mężczyzna ma taaaki flet?? (wersja dla czytelników powyżej 21 roku życia;P)[/quote:13d1840716]

jak fajnie:) już myślałam, że nik tego nie zna...:D a jednak...[/quote:13d1840716]

Narea:
Kocham Iana A. miłością wielką :!: Regis juz zapuszcza brodę i kupuje takie majty... hehehe, żartuję, mój boy jest naturalnie podobny (nieco) do Klausa Kinskiego i to mi wystarczy :twisted:

Karola:
Jesteś nasza *tulimy* i koniec marudzenia :!: :!: :!: :D

To kiedy mam wziąć pierwszy zamach, moi drodzy :?:



Wysłany: 2006-10-07 22:17

[quote:f71ae72654="noone81"]Ale ja wiszę w środku :D[/quote:f71ae72654]
No to już wiemy ale ja chcę gdzieś zaraz koło ciebie :D


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2006-10-08 10:54

Mi tam jest jeden pies byle się porządnie bujać :twisted:


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło