Paradoks
Castle Party 2018
Muzyka :

Zespół Candida ujawnia okładkę płyty

1 grudnia w sprzedaży sklepowej ukaże się nowe wydawnictwo zespołu Candida. Będzie to już trzecia studyjna płyta w dorobku poznańskiej grupy, a jej tytuł to „Frutti Di Mare”. Zespół zdradza coraz więcej szczegółów na temat nowego albumu. Tym razem zdecydował się zaprezentować okładkę. „Frutti Di Mare” będzie pierwsza płytą zespołu po pięcioletniej przerwie. Wcześniej ukazały się kolejno płyty: „Zoom” (2007) i „Meta” (2005). Oba krążki spotkały się z bardzo pozytywnym przyjęciem zarówno wśród fanów grupy, jak i samych krytyków muzycznych.
"Ta muza jest kontynuacją naszej myśli z dwóch poprzednich płyt. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Gramy konsekwentnie dość mocno, ale robimy to w taki sposób, że jest to bardzo przystępne dla odbiorcy" - mówi Ślepy, perkusista Candidy.
Przez ostatnie lata zmienił się również skład grupy. Na gitarze usłyszymy obecnie Kubę Lecieja, a na wokalu Gabriela Fleszara - muzyka kojarzonego dotychczas głównie ze sceną popową. Zespół twierdzi jednak, że Gabriel jest bardzo elastyczny i świetnie czuje się w klimatach rockowych.

Najnowsze wydawnictwo Candidy można będzie jednak nabyć już 29 listopada w systemie pre-order:
1. poprzez Allegro:
http://allegro.pl/show_item.php?item=2780309656
2. UCZESTNICY
http://uczestnicy.pl/event/preorder-nowej-plyty-candida-frutti-di-mare
3. MAIL-ORDER
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły