Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Konkursy :

Wygraj książkę Wiedźmie opowieści Olgi Gromyko

Wiedźmie opowieści, Olga Gromyko, Papierowy Księżyc, Wydawnictwo Papierowy Księżyc, fantasy

Wraz z wydawnictwem Papierowy Księżyc zapraszamy do udziału w konkursie, w którym wygrać można jeden z trzech egzemplarzy książki "Wiedźmie opowieści" Olgi Gromyko. Stęsknieni za światem Belorii? Mamy dla Was lekarstwo – „Wiedźmie opowieści”, które po raz pierwszy trafiają do rąk polskich czytelników. Strzeż się kobiet! Zwłaszcza, jeśli spotkasz dyplomowaną wiedźmę, przemierzającą belorskie wsie i lasy w poszukiwaniu pracy, a co gorsza – przygód! 

Wasylisa Najmędrsza nie lepsza i nie rekomendujemy ożenku z nią, nawet jeśli jesteś potężnym Kościejem. Inaczej pożałujesz, że jesteś nieśmiertelny! Ogólnie, ratuj się kto może! W przeciwnym wypadku możecie umrzeć… ze śmiechu. „Wiedźmie opowieści” to świat, który znamy, humor, który kochamy oraz nowe historie, które zadowolą każdego fana twórczości Olgi Gromyko.

https://papierowyksiezyc.pl/

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Jak brzmi tytuł cyklu opowieści Olgi Gromyko osadzonych w magicznym świecie Belorii, w skład którego wchodzą "Wiedźmie opowieści"? 

Na odpowiedzi czekamy do 16 listopada 2018 roku. Prosimy nadsyłać je wiadomością prywatną na "konkurs"*.

*Prosimy nie umieszczać swoich danych osobowych w odpowiedziach konkursowych. Poprosimy o nie tylko laureatów konkursów.

Komentarze
konkurs : Prawidłowa odpowiedź to: cykl Kroniki Belorskie. Nagroda trafia do: femme...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły