Killing Joke
Zadra
Muzyka :

World of Tanks nawiązuje współpracę z Sabaton

World of Tanks, Sabaton, metal, heavy metal, Wargaming, Metal Hammer Golden Gods

Wargaming ma przyjemność ogłosić rozpoczęcie długofalowej współpracy z zespołem Sabaton. W O2 Arena w Londynie, odbyła się 15 edycja wręczenia prestiżowych nagród Metal Hammer Golden Gods. Strategicznym partnerem imprezy jest Orange Amplification, a w tym roku do grona partnerów dołączył także Wargaming z World of Tanks. Zespół Sabaton wręczył nagrodę dla najbardziej przełomowej kapeli roku. 

Dla Wargamingu i milionów graczy połączenie historii z muzyką to istotna kwestia w odbiorze gry jako kompletnej całości. Członkowie Sabaton są zapalonymi graczami w World of Tanks i grają w „czołgi” w wolnych chwilach między koncertami. Również wśród miłośników gry jest wielu fanów szwedzkiej grupy heavy metalowej. Tegoroczne Golden Gods to nie pierwszy występ Sabaton na tej imprezie. W 2011 to właśnie oni wygrali nagrodę dla najbardziej przełomowej kapeli roku, a w 2012 występowali przed zgromadzoną publicznością. W tym roku sami wręczyli nagrodę, w kategorii, w której zwyciężyli kilka lat temu.

“To fantastyczne obserwować jak członkowie Sabaton biorą aktywny udział w World of Tanks”, mówi Max Chuvalov, marketing manager gry. „Wiemy, że zainteresowania naszych graczy wychodzą daleko poza samą rozgrywkę. Tą współpracą chcemy uczcić muzyczny talent wywodzący się z naszej społeczności oraz fakt, że muzyka jest bardzo ważną częścią gry.”

„Historia to największe źródło inspiracji dla nas”, mówi Joakim Brodén, wokalista Sabaton. „Lubimy opowiadać historie, które wpłynęły na losy ludzkości. Wszyscy jesteśmy graczami World of Tanks i cieszy nas, że firma wychodzi poza ramę samej gry na wiele różnych sposobów. Cieszymy się, że możemy być tego częścią.”

Fani World of Tanks i Sabaton mogą oczekiwać wielu niespodzianek związanych ze współpracą - warto więc regularnie sprawdzać co się dzieje w grze. 

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły