Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Video :

Thornafire - Eclipse Nox Coagula

Deathmetalowcy z chilijskiego Thornafire zrealizowali teledysk do promującego nową płytę formacji "Eclipse Nox Coagula" utworu "Malefactor Manifiesto". Album ukazał się niedawno w barwach amerykańskiej Ibex Moon Records. Warto wspomnieć, iż 9 i 10 czerwca Thornafire wystąpi w Polsce na dwóch koncertach w ramach "Cracow & Warsaw Unholy Union". Oprócz chilijskiej formacji na obu koncertach zagra ukraiński groove/thrashowy D.HATE oraz polskie zespoły.

Komentarz zespołu odnośnie najnowszego wydawnictwa Thornafire:
"Album "Eclipse Nox Coafula" porusza problem jednostek, które zachowują się jak marionetki systemu społecznego, w którym przyszło nam obecnie funkcjonować - złe rządy, chore ambicje i skrajna bieda. Można to ująć obrazowo: "Nuklearne katastrofy zmieniają środowisko, które wydając najmniejszy nawet plon truje nas. Krok po kroku ulegamy mutacjom, za które nikt nie chce wziąć odpowiedzialności."

Teledysk można obejrzeć w serwisie YouTube.

Wspomnianym wyżej koncertom patronuje portal DarkPlanet, a oto ich szczegóły (także w kalendarium):

COVENANT XVII
9 czerwca 2012

Kazamaty, Kraków, ul. Dietla 50
bramy: 17:00, start: 18:00
Wśród gości krakowskiego koncertu zobaczycie znane ze splitu z Deadly Frost, rewelacyjne EXMORTUM, który to zespół z wielką pompą debiutował niedawno na XV-leciu Stillborn. Ponadto w Kazamatach zagrają: OFFENCE - oldschoolowa załoga ze Śląska, ISURUS - wielbiciele rekinów i brutalnego death metalu z Bielska-Białej oraz black/thrashowi "debiutanci" z RAGEHAMMER.
Facebook: www.facebook.com/events/392408034137782/

CTHULHU NIGHT vol. 4
10 czerwca 2012
Metal Cave, Warszawa, ul. Jana Olbrachta 46

bramy: 18:00, start: 19:00
Warszawska odsłona "Cracow & Warsaw Unholy Union" może i w mniejszej obsadzie, ale za to goście zacni. Stołeczny FEROSITY nieraz już udowodnił, że na scenie nie mają sobie równych, o czym po raz kolejny bolesnie się przekonacie. A to nie wszystko, ponieważ wieluński HELLSPAWN poczęstuje was w ryj materiałem z najnowszej płyty "The Great Red Dragon".
Facebook: www.facebook.com/events/121422067993690/

Każda z atrakcji za jedyne 19 zł.

Komentarze
lord_setherial : Teledysk nawet dobry i warty obejrzenia. Co do muzyki to słabiutko,wokal w...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły