Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Suffocation w tym tygodniu w Polsce

Knock Out Productions przypomina, że w ten czwartek do Polski przyjedzie żywa legenda metalowej muzyki – zespół Suffocation. Równie kultowi co ekstremalnie grający Amerykanie przyjadą w znakomitym towarzystwie: Cephalic Carnage, Havok oraz Fallujah. Dzień później ekipy wystąpią we wrocławskim klubie Liverpool.

SUFFOCATION (USA) Brutalny techiniczny Death-Metal
Amerykanie przyjadą do Europy na trasę promującą najnowszy, jeden z najlepszych w swojej historii albumów - „Pinnacle Of Bedlam”. Twórczość Suffocation, dla ludzi nieznających się na muzyce metalowej, jest jedynie ekstremalnym hałasem. Sprawa jest jednak bardziej złożona: w skład tego zespołu wchodzą bowiem niesamowici muzycy! Potrafią zarówno tworzyć totalnie brutalne dźwięki, jak i niezwykle przemyślane i zagrane z wizją i groovem instrumentalne partie.  W trakcie najbliższego tourne ponownie zabraknie w składzie wokalisty Franka Mullera. Zespół znalazł jednak jego godne zastępstwo, w postaci Johna Gallaghera z Dying Festus!!!
http://www.myspace.com/suffocation
http://www.youtube.com/watch?v=Jp1YSf_5mr8

Cephalic Carnage (USA) Grind-Core / Techniczny Death-Metal
Hydrogrind – tak nazywają swój styl sami muzycy CC. Zespół ten powstał 20 lat temu i dorobił się miana jednego z najbardziej szalonych na scenie ekstremalnego grania. Techniczny, brutalny death-metal miesza się tutaj z tempami charakterystycznymi dla grind-core, a w całej tej szalonej mieszance przejawia się też duch psychodeli i czegoś niepowtarzalnie „chorego”.
http://cephalic-carnage.com/
http://www.youtube.com/watch?v=KM1yhU0dBFM

Havok (USA) Thrash-Metal
Ponieważ nie samym death-metalem człowiek żyje, jako drugi zespół zaprezentują się thrashowcy z Havok. Jest to zespół wierny korzeniom gatunku, nawiązujący do tego co najlepsze w tym stylu metalowego grania. Grają szybko, agresywnie i świeżo przez co wielu uważa ich za jeden z najbardziej obiecujących zespołów thrashowych w USA. A trasy u boku Testament, Skeletonwitch, Primar Fear mówią same za siebie.
http://havokband.com/
http://www.youtube.com/user/HAVOKthrash

Fallujah (USA) Progresywny Death-Metal
Fallujah to młody, aczkolwiek bardzo obiecujący zespół prezentujący progresywny, techniczny death-metal. Chłopaki są po wydaniu nowej najnowszej epki, zatytułowanej „Nomandic”, która jeszcze bardziej sugeruje by mieć na nich oko. Jest to zespół który idealnie pasuje do gwiazd tej trasy więc radzimy nie spóźnić się na koncert !
http://www.facebook.com/fallujahofficial/
http://www.youtube.com/watch?v=1I2_b6K_2_Y

Szczegóły:
Klub: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Data: 30 maja 2013 (czwartek)
Drzwi: 18.00
Bilety: 65 zł (przedsprzedaż), 75 zł (w dniu koncertu)
Informacja o biletach pod tym linkiem:
http://knockoutprod.net/site/bilet/suffocation-cephalic-carnage-havok-support

Klub: Wrocław @ Liverpool
Data: 31 maja 2013 (piątek)
Drzwi: 18.00
Bilety: 65 zł (przedsprzedaż), 75 zł (w dniu koncertu)
dostępne w klubie Liverpool

W Krakowie zaprasza Knock Out Productions.    
http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out

A we Wrocławiu ekipa www.readytorock.pl
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły