Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Speedmetalowy Rascal debiutuje EP Headed Towards Destruction

Rascal, speed metal, thrash metal, Heading Towards Destruction, heavy metal, Ossuary Records

Pochodząca z Warszawy młoda formacja Rascal, nowa nadzieja krajowego speed metalu, właśnie zadebiutowała wydawnictwem EP „Headed Towards Destruction”, wydanym przez Ossuary Records. Na krążek składa się 5 utworów i ponad 20 minut muzyki utrzymanej w klasycznej konwencji speed metalu z wpływami thrashu, a zatem płyta obfituje w szybkie tempa, szybkie riffy, szybkie solówki, wysokie wokale i dobre melodie. Wydana w tradycyjnym pudełku jewel case będzie ozdobą kolekcji każdego speed maniaka.

Płytę można już kupić w sklepie wydawcy na www.ossuaryrecords.com bądź za pośrednictwem serwisu Bandcamp: www.rascalband.bandcamp.com

Zespół Rascal istnieje od początku 2019 roku. Jego twórczość orbituje wokół nowej fali speed metalu oraz klasycznego heavy czy thrashu, doprawionych gdzieniegdzie sporym rozrzutem gustów muzycznych członków zespołu. Ich teksty zahaczają o kwestie społeczno-polityczne, psychologiczne i przypadkowy nonsens. Mają na koncie serię udanych koncertów w Warszawie i kilku innych polskich miastach.

Więcej o zespole: www.facebook.com/rascal.speedmetalKomentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły