Paradoks
Castle Party 2018
Muzyka :

Spaceslug, Telepathy, Toke i Year of the Cobra już jutro w Warszawie

Spaceslug, Telepathy, Toke, Year of the Cobra, stoner metal, doom metal, post metal

Już w najbliższy czwartek, 17 maja, w warszawskiej Hydrozagadce odbędzie się święto doomowego ciężaru i stonerowego riffu. Mistrzami ceremonii będą: powolnie dryfujący przez bezmiar kosmosu Spaceslug, post-metalowcy z Telepathy, kalifornijskie trio z innej planety – Toke oraz doomowi nomadzi z Year Of The Cobra. Bilety na to wydarzenie dostępne są przez GoOut.pl w cenie 50 zł oraz będę do kupienia na bramce w dniu koncertu w cenie 60 zł.

Spaceslug (Polska) –  kosmiczny ślimak, który od wielkiego wybuchu cały czas się powiększa. Stoner/doomowy stwór przemierzający galaktyki. W setliście tych kosmicznych podróżników znajdą się utwory z nowej płyty "Eye the Tide", której premiera została zaplanowana na czerwiec.

Telepathy (Anglia) –  załoga post-metalowego statku kosmicznego poszukującego śladu życia na planetach układów wszelakich. Bez rezultatu. 

Toke (USA) –  stoner/doomowe trio z Karoliny Północnej, które tripowało o eon za długo i obudziło się na nieznanej planecie.

Year of the Cobra (USA) – dwoje nomadów pozostawionych na pastwę losu przez towarzyszy podróży. Przemierzają stepy w poszukiwaniu leczniczych ziół.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły