Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2018
Muzyka :

Solar Fake - Resigned

Jedną z atrakcji organizowanego w niemieckiej Kolonii festiwalu Neuwerk Festival 2009, prócz całej serii występów, będą kolekcjonerskie gadżety i płyty przygotowane przez organizatorów i obecne projekty specjalnie na okazję kolejnej edycji wydarzenia. I tak podczas setu Solar Fake, future popowego projektu Svena Friedricha, udostępnione zostaną absolutnie unikalne egzemplarze nowej EPki - "Resigned". Wydawnictwo nie ukaże się na rynku i w sklepach muzycznych, będzie jedynie sprzedawane w czasie trwania festiwalu. Do 9 grudnia członkowie fan-klubu projektu mogą jedynie obniżyć cenę, za którą zechcą zakupić produkt. O zawartości EPki w rozszerzeniu.
EPka jest ściśle ograniczona do 600 egzemplarzy. Zawiera ona jeden premierowy utwór, trzy covery oraz remiks niemieckiego :wumpscut: Żadna z piosenek, z wyjątkiem remiksu, nie ukaże się nigdzie indziej, tym bardziej umacnia to ekskluzywny status wydawnictwa.

Wydawnictwo dostępne będzie w formie CD-Extra, tj. CD Audio z dostępnymi materiałami na CD-ROM wśród których znajdą się m.in. informacje na temat utworów, teksty oraz 2 ekskluzywne tapety na pulpit komputera. Covery z EPki były już wykonywane przez projekt - m.in. podczas tegorocznej edycji Wave Gotik Treffen 2009 wespół z Danielem Myerem (Haujobb, Covenant, Destroid). Na materiale ukażą się one w wersjach studyjnych nagranych specjalnie z przeznaczeniem na EPkę.

Tracklista:

01. Resigned
02. Spit It Out (IAMX Cover Version)
03. Song To Say Goodbye (Placebo Cover Version)
04. Craving (Dreadful Shadows Cover Version)
05. Stigmata Rain (:Wumpscut: Remix)

Oficjalna strona internetowa: www.solarfake.de
MySpace: www.myspace.com/solarfake
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły