Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Slayer nagrywa nową płytę

W styczniu przyszłego roku Tom Araya i spółka rozpocznie nagrywanie nowego materiału, który trafi na jedenasty album studyjny amerykańskiej formacji Slayer. Longplay, zgodnie z zapowiedziami ma ukazać się jeszcze w 2008 roku. Podobnie jak w przypadku ostatniej płyty zespołu, "Christ Illusion" z 2006 roku krążek wyda American Recordings. Tom Araya: "Strasznie jestem podekscytowany w jakim kierunku podąża nasza nowa muzyka, jak zaczyna brzmieć... Jestem pewien, że nowa płyta będzie tak dobra jak "Christ Illusion"". Amerykanie mają także w planach na rok 2008 wielką trasę koncertową promującą najnowsze "dziecko" Slayera.
Nie milkną jednak przypuszczenia, że wspomniany album będzie nie tylko ostatnim nagranym przez tandem Rick Rubin/Slayer ale także ostatnim w ponad 25 letniej karierze zespołu.

W sierpniu tego roku, jak informowaliśmy wcześniej, Tom Araya w wywiadzie udzielonym magazynowi Worcester poinformował o prawdopodobym zakończeniu działalności zespołu Slayer. Araya zaznaczył: "Mamy układ z Rickiem Rubinem (menadżer zespołu), że zrobimy jeszcze jedną płytę razem. Potem będziemy musieli usiąść i zastanowić się nad przyszłością. Ale doprawdy trudno mi wyobrazić sobie siebie grającego w podeszłym wieku" - powiedział muzyk. Więcej informacji na temat nowej płyty Slayera wkrótce.

Oficjalna strona internetowa: www.slayer.net
MySpace: myspace.com/slayer
Komentarze
pseudonim : Dokładnie. Powinni ustalić limit ile zespół może aktywnie istnieć na...
zet : w mej opinii powinni szybko zejść i zrobić miejsce dla innych kapel(...) A...
zet : Popieram ;) Jednak wydaje mi, że za szybko z tą płytą wyskoc...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły