Castle Party 2018
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Skeptical Minds i Dance on Glass wystąpią we Wrocławiu

Castle Party, New Model Army, Fields of the Nephilim, Dance on Glass, Ania Blomberg-Gahan, Karolina Pacan.

Belgijski zespół Skeptical Minds powraca do Polski. Po doskonale przyjętym występie na Castle Party 2015, grupa zagra koncert 23 kwietnia we wrocławskim Centrum Reanimacji Kultury wraz z Dance on Glass. Skeptical Minds powstało w 2002 roku, na swoim koncie ma dwie płyty CD, trzy Epki, jedno DVD i jedną płytę koncertową. Dotychczas zespół zagrał ponad trzysta koncertów w całej Europie, między innymi jako support Moonspell, Apocalyptica, Lacuna Coil, czy Epica.

Pierwsza wizyta zespołu w Polsce miała miejsce na Castle Party. W związku z doskonałym przyjęciem na festiwalu, zespół postanowił powrócić do naszego kraju, by zagrać jedyny koncert w Polsce - 23 kwietnia we Wrocławiu.

Kilka dni temu swoją premierę miał najnowszy teledysk Skeptical Minds - jest on dostępny tutaj.

Wraz ze Skeptical Minds wystąpi Dance on Glass - niegdyś polsko-brytyjski zespół, w którego oryginalnym składzie grali muzycy związani z zespołami uważanymi za legendy rocka (New Model Army, Fields of the Nephilim, Blyth Power) wraz z byłą wokalistką popularnego polskiego zespołu gotyckiego, Batalion d’Amour, który obecnie reaktywował się i przeniósł swą siedzibę na stałe do Polski. Zespół wydał jedną płytę (Daydreaming, Metal Mind Records) w 2002 roku, pierwszy singiel w nowym składzie ukazał się miesiąc temu. W tytułowym utworze, Dying so Slowly, solo zagrał ex-gitarzysta Closterkeller, Paweł Pieczyński.

Utwór dostępny jest tutaj.

 

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły