Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Six Feet Under – Undead

"Legendarny Six Feet Under nie umarł", zapewniał w poście na Facebooku wokalista grupy Chris Barnes. I dotrzymał słowa. Najnowszy album Amerykanów, zatytułowany "Undead", ukaże się w 22 maja tego roku nakładem Metal Blade Records. Znajdzie się na nim dwanaście świeżych utworów. Ostatnim studyjnym krążkiem Six Feet Under był wydany w 2008 roku "Death Rituals". "Undead" będzie dziewiątym studyjnym albumem formacji.
Six Feet Under to amerykański zespół deathmetalowy założony w 1993 roku na Florydzie. Ma na swoim koncie dziewięć albumów studyjnych, cztery płyty kompilacyjne i trzy albumy video. Po premierze najnowszego krążka zespół planuje wyruszyć w trasę koncertową po Europie i będzie gwiazdą między innymi festiwalu Brutal Assault, który odbywa się w Czechach.
Obecny skład Six Feet Under:
Chris Barnes - vocalsSteve Swanson - guitarRob Arnold - guitarJeff Hughell - bassKevin Talley - drums
Tracklista:
01. Frozen At the Moment of Death02. Formaldehyde03. 18 Days04. Molest Dead05. Blood On My Hands06. Missing Victims07. Reckless08. Near Death Experience09. The Scar10. Delayed Combustion Device11. Vampire Apocalypse12. The Depths of Depravity
Wydawca: Metal Blade Records (2012)
Komentarze
lord_setherial : Nie mogę się doczekać ich koncertu na Brutalu,mam nadzieję iż zosta...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły