Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Siódma edycja More Than Fest już za miesiąc

More Than Fest, More Than Fest 2017, Edguy, Overkill, Pain, Dark Funeral, Powerwolf, Wintersun, Masterplan, Gorgoroth, British Lion

Wakacje to idealny czas na festiwale i koncerty plenerowe. W dniach 17 - 19 sierpnia w okolicach miejscowości Zvolenska Slatina na Słowacji odbędzie się kolejna już edycja festiwalu More // Than // Fest, na którym zagra czołówka europejskiego i światowego metalu. Tegoroczny skład zespołów jest doprawdy imponujący i łączy wiele gatunków metalu, od melodyjnego power metalu, przez thrash, aż po black i death metal. W ciągu czterech dni na dwóch scenach zagra ponad 40 zespołów.

Wśród nich pojawią się chociażby Amon Amarth, główny headliner oraz Edguy, Overkill, Pain, Dark Funeral, Powerwolf, Wintersun, Masterplan, Gorgoroth, British Lion (projekt Steve’a Harrisa z Iron Maiden), Insomnium, Arkona, Fleshgod Apocalypse, Kobra And The Lotus, Firewind i wiele wiele innych. Skład nie jest jeszcze zamknięty.

Cena jednodniowego biletu wynosi:

27 € (do 31.07)

29 € (do 17.08)

Karnet na cały festiwal kosztuje:

54 € (do 31.07)

56 € (do 17.08)

Bilety są dostępne w serwisie Ticketportal.

Tegoroczna edycja festiwalu będzie już siódmą. W poprzednich latach w Zvolenskiej Slatinie można było podziwiać m.in. Helloween, Kreator, Stratovarius, Dragonforce, Children Of Bodom, Cradle Of Filth, Sodom, Behemoth, Primal Fear, Gamma Ray i niezliczone ilości mniej, lub bardziej znanych zespołów.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły