Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Shadow Places 3

gothic, goth, deathrock, postpunk, batcave, coldwawe, new wave, datkwave, various artists, składanka, kompilacja, facebook, shadow, places, Shadow Places to niezależne składanki muzyczne wydawane przez grupę pasjonatów dobrego grania. Dedykowane tej prawdziwie mrocznej części sceny dark independent kompilacje poruszają się wśród zespołów hołdujących stylistyce goth/deathrock, cold/darkwave, postpunk, new wave ale nie stronią także od dobrego trip hopu czy ambientu. Na poprzednich dwóch edycjach mieliśmy zaszczyt gościć firmy takie jak The Proof, Deathcamp Project, Hyoscyamus Niger, Cabaret Grey czy Jesus Rodriguez.
Kolejna, planowana na przełom lata i jesieni tego roku edycja Shadow Places sięgnie już znacznie dalej, bo po zespoły z całej Europy. Spodziewajcie się reprezentacji całej, współczesnej sceny, utwory zostały dobrane starannie i okraszone znakomitymi, polskimi reprezentacjami.
Poprzednie edycje charakteryzowały się kluczem narodowym, rdzennym, tym razem postanowiliśmy z tego zrezygnować i dobierać piosenki powodując się tylko i wyłącznie względami artystycznymi, specyficznym nastrojem i pewnym fabularyzmem zaplanowanej opowieści muzycznej. To nie jest łatwa i przyjemna podróż, to nie jest łatwa i nijaka muzyka. Dobieramy utwory kierując się ich wartością emocjonalną, a ta jest nie do przecenienia...

Płyta ukaże się w dwóch standardach - jako darmowe mp3 w jakości 320 kb/s, które pobrać będziecie mogli za darmo. Ale, dla fanów, tych najprawdziwszych pasjonatów, kolekcjonerów - będzie dostępne także wydanie płytowe, CD w digipacku zbywane w cenie wytworzenia...bo nie o zarobek w idei Shadow Places chodzi. Nasza miłością jest muzyka i jej wpływ na nas, już teraz zapraszamy was do polubienia i regularnego śledzenia naszej strony na Facebooku na której z coraz większą częstotliwością pojawiać się będą kolejne informacje.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły