Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Video :

Running Wild powraca

Niemieccy powermetalowcy z Running Wild formują się ponownie i wydadzą swój nowy album. Legenda heavy metalu podczas festiwalu Wacken Open Air 30 sierpnia 2009 roku zagrała swój ostatni koncert. W jego repertuarze znalazły się największe przeboje, takie jak: "Port Royal", "Black Hand Inn", "Purgatory", "Conquistadores" czy flagowy utwór piratów „Under Jolly Roger”. Niezapomniany wieczór, który był podsumowaniem ponad trzydziestoletniej działalności, nie okazał się jednak ostatnim.
Kasparek napisał już dziesięć nowych utworów do najnowszego albumu. Oprócz tytułowego "Shadowmakera" mniej więcej w tym samym tempie, jak "Angel Of Mercy pojawią się utwory takie jak "Piece Of The Action" oraz monumentalny ośmiominutowy "Dracula" na podstawie powieści Brama Stokera i filmów Christophera Lee.

Rolf Kasparek powiedział: "Moje komentarze na wiosnę 2009 roku co do upadku Running Wild były absolutnie poważne w czasach, kiedy naprawdę potrzebowałem chwili dla siebie i szczerze mówiąc, nie wyobrażałem sobie nawet, że w styczniu 2011 zajmę się ponownie nagrywaniem nowego albumu. Jednak gdy szukałem inspiracji do nagrania czterech nowych kawałków do albumu "Best Of" zrozumiałem, jak bardzo lubię komponować. Od tego był już tylko mały krok, aby nagrać cały nowy album."

Nowy album zatytułowany "Shadowmaker" ukaże się  w kwietniu 2012.
Wywiad z Rolfem można obejrzeć tutaj.
Komentarze
Sumo666 : YEAH !!!!!!!!!!!!!!!!!! Rewelacyjna wiadomość :D Znowu główka będzie c...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły