Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Imprezy :

Rozkład jazdy XIV Brutal Assault

Kilka nowinek z obozu Shindy na kilka dni przed startem XIV edycji Brutal Assault. Pole namiotowe będzie otwarte od godziny 15ej w środę 5 sierpnia, koncerty w czwartek rozpoczną się także o godzinie 15ej natomiast w piątek i sobotę zespoły  będą startować o godzinie 10ej. Line up imprezy zamykają Holendrzy z Lucifer Principle, polski zespół Eternal Deformity oraz Czesi z Flowers For Whores. Ważną informacją także jest fakt organizacji w tym roku strefy VIP na polu namiotowym.
Jeśli ktoś będzie chciał skorzystać z propozycji organizatorów musi się liczyć z następującymi kosztami: za namiot - w zależności od jego wielkości od 50 do 100 KC oraz od osoby - 400 KC. W zamian ogrodzone pole będzie nie tylko lepiej wyposażone w sanitariaty oraz strzeżone ale także lepiej oświetlone.

Oto pełny rozkład jazdy 14 edycji Brutal Assault:

Czwartek - 6 sierpnia

15:00 - 15:25  Flowers For Whores  
15:30 - 16:00  The Luciphers Principle 
16:05 - 16:35  War From a Harlouth Mouth   
16:40 - 17:10  Darkane
17:15 - 17:50  Carnifex
17:55 - 18:25  Sadus 
18:30 - 19:15  Rotting Christ   
19:20 - 20:05  Madball
20:10 - 21:00  Orphaned Land  
21:05 - 22:00  Pain
22:05 - 23:05  Biohazard
23:10 - 23:50  Cynic
23:55 - 00:40  Turisas   
00:45 - 01:25  Mithras
01:30 - 02:00  Brutal Truth        

Piątek - 7 sierpnia

10:00 - 10:25  Action   
10:30 - 11:00  Casketgarden
11:05 - 11:35  Forgotten Silence 
11:40 - 12:10  Obscura 
12:15 - 12:45  Agathodaimon  
12:50 - 13:25  Psycroptic 
13:30 - 14:05  Negura Bunget 
14:10 - 14:45  Vomitory
14:50 - 15:20  Gadget   
15:25 - 16:00  Grave
16:05 - 16:40  Dagoba   
16:45 - 17:25  Atheist 
17:30 - 18:05  Beneath The Massacre   
18:10 - 18:50  Vreid 
18:55 - 19:35  Novembers Doom 
19:40 - 20:25  Pestilence 
20:30 - 21:20  Brujeria   
21:25 - 22:30  Opeth 
22:35 - 23:35  Testament  
23:40 - 00:30  Ulver 
00:35 - 01:15  Dark Funeral   
01:20 - 02:00  Evergreen Terrace 

Sobota - 8 sierpnia

10:00 - 10:30  Black Bomb A   
10:35 - 11:05  FDK 
11:10 - 11:40  Depresy   
11:45 - 12:15  Gama Bomb
12:20 - 12:55  Ashes You Leave   
13:00 - 13:30  The Red Chord 
13:35 - 14:05  Cripple Bastards   
14:10 - 14:45  Ador Dorath 
14:50 - 15:25  The Faceless   
15:30 - 16:05  Ghost Brigade 
16:10 - 16:45  Evile   
16:50 - 17:25  Hate Eternal 
17:30 - 18:05  Raunchy   
18:10 - 18:45  Misery Index  
18:50 - 19:35  Anaal Nathrakh  
19:40 - 20:20  Atrox  
20:25 - 21:15  Suffocation   
21:20 - 22:45  Immortal 
22:50 - 23:40  Walls Of Jericho  
23:45 - 00:30  Marduk
00:35 - 01:20  Skepticism  
01:25 - 02:00  Eternal Deformity

Więcej informacji na stronach:
www.brutalassault.cz
www.myspace.com/brutalassaultcz
www.obscure.cz
www.shindy.cz
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły