Ohlsson
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Reaktywacja Desdemony

Desdemona, Agata Pawłowicz, Agnieszka Leśna, gothic, industrial, metalMuzycy Desdemony zaraz po rozstaniu z Agatą Pawłowicz (dotychczasowym głosem zespołu) i zaangażowaniu nowej, pochodzącej z Poznania - wokalistki Agnieszki Leśnej, przystąpili do pracy nad kolejną, czwartą już płytą w dorobku. Grupa nadal niezmiennie oscyluje w gotycko-industrialnych klimatach. Jednakże - jak twierdzą muzycy -  nowa muzyka jaka powstała po zmianie personalnej  jest zdecydowanie bardziej nowoczesna i odmienna od tej, do której przywykli fani.

Na nowym materiale pojawia się więcej elektroniki niż na ostatnim albumie "Version 3.0”. Poza tym zespół zdecydowanie postawił na melodie. Co ważne, duży wpływ na kompozycje wywarła energetyczna wokalistka Agnieszka. Prace nad nowym albumem idą tak dobrze, że muzycy postanowili wypróbować na żywo sporą cześć przygotowywanego materiału. Na jesień grupa planuje promować nowy materiał na koncertach w Polsce, Niemczech, Czechach oraz Transylwanii.

A już 17 kwietnia, będzie można zobaczyć zespół na imprezie TombStone Party we wrocławskim klubie Liverpool, imprezie której patronuje DarkPlanet. Więcej szczegółów w naszym kalendarium.

Oficjalna strona internetowa: www.desdemona.info.pl
MySpace: www.myspace.com/desdemonapl
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły