Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Zmiany w składzie Desdemony

Po ponad siedmiu latach współpracy zespół Desdemona postanowił rozstać się z dotychczasową wokalistką Agatą Pawłowicz. Jej miejsce zastąpiła Agata Leśniak, z którą formacja pracuje nad czwartym albumem. Nowa płyta powinna zostać ukończona na wiosnę 2009 roku.
A oto oświadczenie zespołu w sprawie zerwania współpracy z Agatą:

"Nagraliśmy z Agatą dwie płyty oraz zrealizowane przez Metal Mind Productions koncertowe DVD. Od czasu drugiej płyty Desdemony, a pierwszej z udziałem Agaty, w zespole wiele się zmieniło, głównie muzycznie. Trzeci album "Version 3.0" pokazał, w jakim kierunku zmierzamy - nie jest to muzyka gotycka, z jaką nas aż do ukazania się tej płyty kojarzono.

Te zmiany i kierunek, jaki obraliśmy podczas prac nad kolejna płytą, nie do końca były tym, z czym Agata chciała się utożsamiać. Jak twierdziła, nie jest to muzyka, która ją satysfakcjonuje. Brak porozumienia w tej kwestii między nami a Agatą był dla nas na tyle frustrujący, na tyle nas niszczący, że jednogłośnie przez wszystkich członków zespołu podjęta została decyzja o rozstaniu z Agatą. Do tej decyzji dojrzewaliśmy przez prawie rok.

Rozstanie z Agatą było dla nas bardzo ciężkie i bolesne. Spędziliśmy razem kawał czasu, przeżyliśmy wiele wspaniałych koncertów jednak, jeżeli ludzie rozstają się po tylu latach, muszą być ku temu bardzo ważne powody. Życzymy Agacie wszystkiego najlepszego w życiu prywatnym i artystycznym!"

Oficjalna strona zespołu: www.desdemona.info.pl
MySpace: www.myspace.com/desdemonapl
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły