Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Raging Death przed Testament we Wrocławiu

Testament, Raging Death, Death, thrash metal, death metal

Już w najbliższy wtorek, 28 czerwca, we wrocławskim klubie Eter zagra zespół należący do najsłynniejszych reprezentantów amerykańskiego thrash metalu - Testament. Będzie to jedyny polski przystanek w ramach europejskiej trasy grupy. Tydzień przed koncertem organizatorzy ogłosili, kto wystąpi przed gwiazdą. Supportem będzie Raging Death - thrashowy tercet z Żor.


Ostatnim albumem studyjnym w dorobku założonego ponad trzy dekady temu Testament jest "Dark Roots of Earth" z 2012 r. Wydanie jego następcy zatytułowanego "The Brotherhood of the Snake" aktualnie planowane jest na wrzesień lub październik. W składzie grupy znajdują się obecnie: wokalista Chuck Billy, gitarzyści Eric Peterson i Alex Skolnick, basista Steve DiGiorgio i perkusista Gene Hoglan.


Kapela z Żor ma o wiele mniej pozycji w dyskografii. Jej debiutancki album zatytułowany po prostu "Raging Death" ujrzał światło dzienne w zeszłym roku. Od stycznia zespół poszukuje wokalisty.


Organizatorami wydarzenia są Knock Out Productions i Core-poration. Bilety kosztują 80 zł w przedsprzedaży i 90 zł w dniu koncertu.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły