Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Radioaktywny Świat - Wojna Światów

Radioaktywny Świat, Wojna Światów, alternative rock, rock

Zespół Radioaktywny Świat już 30 kwietnia 2018 roku wypuści swoją debiutancką płytę, zatytułowaną "Wojna Światów". Będzie ona dostępna w formie CD oraz na serwisach streamingowych. Płytę będzie można zamawiać za pośrednictwem fb grupy oraz mailowo od dnia premiery. Pierwszy nakład płyt będzie limitowany, oznaczony numerem seryjnym. Materiał został zrealizowany między styczniem a marcem 2018 w FL Studio u Konrada Wojdy pod Płockiem.

Radioaktywny Świat czerpie z różnych nurtów muzyki, głównie z rocka alternatywnego. Zespół wydał do tej pory dwie EP'ki - "Radioaktywny Świat" w 2012 i "Fukushima moja miłość" w 2013, a w kwietniu 2018 wyda swoją debiutancką płytę "Wojna Światów".

Radioaktywni zagrali liczne koncerty w całej Polsce, supportowali KULT, Zielone Żabki, The Analogs, Farben Lehre, Brylewski & Lipiński, Komety, Strachy na Lachy, Agnieszka Chylińska, Elektryczne Gitary, DAAB, Maleo Reggae Rockers, Zabili mi Żółwia, i pojawiali się na imprezach takich jak Juwenalia UW, Punky Reggae Live i Oldschool Fest. W 2013 zespół wystąpił na Festiwalu FAMA w Świnoujściu, gdzie zdobył wyróżnienie. Zespół również doszedł do półfinału MUST BE THE MUSIC 8.

FB zespołu: https://www.facebook.com/RadioaktywnySwiat/

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły